Kytice (2000)

Kytice má být nejvíc sexistické a pesimistické dílo Erbena.. no :) dalo se to, ty verše mě dokonce bavili víc jak kdyby tam jen něco plácali, luxusní scéna s polednicí, dítě opravdu brečelo, kdo ví, co mu udělali? :D A bezkonkurečně nej je Zlatý kolovrat: „„Jděte se, matko, pozeptat, zač je ten zlatý kolovrat?““ - „Kupte, paničko! drahý není, můj otec příliš nevycení: za dvě nohy jest.“ „„Za nohy? ajaj, divná věc! Ale já chci jej míti přec: jděte, mamičko, do komory, jsou tam ty nohy naší Dory, dejte mu je zaň.““

Volání divočiny (1972)

Tak tahle nespoutaná divočina a přátelství ukradlého vlčáka s člověkem je fakt luxus :) Jak mu vyrobí ty ponožky :D jo zlatá horečka je zlatá horečka :)

Smrt krásných srnců (1986)

výborněěěěěěěěěěě, další film k maturitě shlédnut, a říkám luxus ;) koment napíšu po matuře, páč to chce fakt něco pěknýho dopsat koment

Zkrocení zlé ženy (1967)

Tak jsem se dlouho nezasmááál :D jídlo !!! jídlo !!! jídlo !!! :D Shakespear určitě věděl jak na ženy a tenhle filmek plný paradoxů to jen dokazuje. Krása v podání Elizabeth. Výkony maximální, mimika obličeje 100%, střih brutální.. režie a přepracovaní scénáře z původní hry 150% neboť věřte, pokud byste viděli hru v původní veršované angličtině, kdy ji hráli jen muži a to se divadlo hrálo i několik dní a hra mohla mít klidně 10 hodin, nestálo by to za nic :)

Stařec a moře (1999)

Tak za tohle nobelovku a oskara? tak jo, dobře dědo, držel jsem ti palce ;) :D

Halo Legends (2010)

No tváří se to jako Animatrix, ale skutek utek. Animace průměrná, příběhy jednoduché a hudba žádná... vydržíte se na to dívat, ale že byste si z toho něco pamatovali.. konzumní, nenáročný..

Sophiina volba (1982)

Krásně zahrané, ale za srdce mě to nevzalo.. škoda času :)

Poslední Mohykán (1992)

Krásný příběh, krásný sountrack, krásná krajina, krásný vodopád.. jen škoda, že na konci všichni umřou :D

Hulk na neznámé planetě (2010)

Hustota.. nehledejte v tom nějakou pointu. Film čistě o odreagování, kde tahle neporazitelná příšerka rozmlátí co mu příjde pod ruku. Prostředí anime a souboje fakt luxusní, jo jo líbí se mi to :) z Hulka prostě číší život :) je to takový Gladiátor v zeleném :D