Scary Movie 4 (2006) odpad!

Trapná lehká americká komedie bez nějakého většího přemýšlení stravitelná a velice nudná pokud se díváte sami. Tupost.

Stmívání (2008)

Tahle kouzelná pohádka mě dostala nejen písní Eyes on fire od Blue Fundation, ale i brutální řečí těla herců, za kterou odhaduji může režisérka. Film začíná nevinně, dcerka jede za otcem na vesnici, začne chodit do místní střední a tam se do ní zabouchne upír. Úžasná je ta jejich mimoverbální komunikace, mimika obličeje. Upír se prvně brání, nakonec neodolá a začne s ní chodit, ukáže ji rodině vegetarián upírů a jdou na baseball. Tomu říkám nápad. Nebýt toho, že přijdou zlí upíři, film nemá žádné záporňáky. Krásná příroda a absurdní příběh, ukrutně silní, rychlí a studení upíři... to je táák sexi :D :)) top 10

Kung Fu Panda (2008)

Není žádná tajná přísada.. Jo tenhle filmek měl hloubku a důvtip. Hlášky a moudra valící se touhle krásně vykreslenou pohádkou. Děj je tak nabitý, že to musíte prostě vidět. Film musíte vidět víckrát, aby jste pochopili, co tím básník myslel a hlas Hoffmana a Blacka je tak brutálně vystihující. Top 5 ;)

Dexter (2006) (seriál)

Po zhlédnutí jednoho napínavého dílu musím přiznat originalitu a neotřelost tohoto seriálu, kam se hrabou kriminálky :D

Byl jednou jeden... život (1987) (seriál)

Krásně nadupané a jednoduše podané lidské tělo s typickými dvěma záporňáky v každém příběhu a scéně :D Tohle patří mezi nenahraditelnou klasiku, na kterou se budou dívat i moje děti, a děti mojich dětí :D teda pokud někdo nevymyslí mikrochip do mozku s základními informacemi jako jsou tyhle.. :)

Simpsonovi (1989) (seriál)

Tupost sama, všem se to libí, každá na to čeká.. já v tom nevidím nic, ubohý humor, žádná pointa, konzumní trapný seriál s za vlasy přitaženým dějem..

Avatar (2009)

Avatar mě na začátku tak pohltil, že jsem se probudil až když se v kině rozsvítilo.. bylo to jak žít sen, nevnímal jsem čas a soustředil se jen na děj. Přesto se mi nezdá, že je nějak přelomový, že má nějakou hlubší myšlenku, říkám konzumní film, libí se všem. Začíná celkem nevině, postupně se odkrývá úžasná příroda, nebezpeční predátoři a samo domorodci, o kterých je celý příběh. Planeta, na které žijí, je prezentovaná jako jeden velký super mozek, je celá živá. Pozemšťané jsou spíš záporní, jdou jen po nějaké rudě, kapitalizmus. Děj postupně nabírá na obrátkách, k tomu dopomáhá úžasná hudba a Mariňák, Vypravěč, Avatar, díky kterému pochopíte o co jde. Ten to tam zachrání a vyžene u.s army žoldáky :) pohádka za 300M dolarů, kterou nevidět, je hřích ;) 90%