Kniha přežití (2010)

Mila je fakt kunda a ty kostýmy, co mají, jsou brutálně stylový... ale to poselství co nesou je "blbý".. jediná bible? proč je všechny pálily? proč zrovna křesťanství... v duchu se nese dost morálka, ale neplatí nezabiješ.. zabijení je tam naopak hodně.. kamera fajn, prostředí poušť, zříceniny.. logika.. 50/50.. nedávno jsem viděl Cestu s podobným námětem.. uvažuju nad kostýmy a prostředím.. asi jinačí katastrofa :D

Big Lebowski (1998)

No ty krávo :D pořádně kořeněný příběb o tepichu :D bavil jsem se.. takový pohodář v teplákách s raplem ve dvojici.. nespočet paradoxů a absurdních stupidních kousků mozaiky.. ptal jsem se: je tohle možný? kam až tohle povede? závěr je takový neslaný nemasný, čekal jsem větší průser.. pěkně Dude

Pokémon (1997) (seriál)

Hodnotím za mého 6tiletého bratra a za zbytek malých prcků, kteří to žerou víc jak filmy od pixaru.. a za sebe říkám měl jsem to rád, jako malej jsem vstával v sobotu v 7 hodin abych se díval na pokemony a budil i bráchu, prostě není to určený těm starším.. pokud si chce dát někdo odpad! aby se cítil drsně.. ať si ho dá.. nic pohoršujícího na seriálu není, je hloupý, absurdní.. je to malý RPG v anime, tak proč ne :D rakeťáci mizí o5 ze scény :D

Koření života (2007)

Romantika pro maminku.. pár vtipných scén v kuchyni, smrt sestry a její dcerka na krku.. a dotoho krásný "Ital" :D

Doktor Živago (2002) (TV film)

Pěkný, dost pěkný.. jednou větou o Rusku, o vztazích, o revoluci, o druhé světové a o komunistech.. vtáhne vás to do děje.. a ta holka je fakt nevinně pěkná :)

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Začátek trošku pokulhává, řekl bych nuda.. přechodem do domu se mění prostředí i rodina, z dcerky se stává stupidní kravka, která hltá nacionalistickou kulturu, otec se stává bezcitným velitelem koncentráku, máme z toho začíná hrabat a syneček to celé nechápe, je to celé podané jeho bleděmodrýma očima... a má to grády, setkává se s klukem z druhé strany, se židem za ostnatým drátem, nosí mu jídlo a postupně chápe co se to děje.. nakonec se za ním podhrabe.. a.. posledních patnáct minut.. za to stojí vidět film :o)

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Rost se dívat na kritiku v tomhle podání a na renovaci restaurací ze stavu prohnilosti do dokonalosti..

Vlkodlak (2010)

Nejlepší scéna je jak na schodech Hobkins žere jabko z toho jsem fakt nemohl. Vlkodlak vypadá tak nějak jako průměrná gorilovlkomedvědice s drápy tyranosaura.. občas jsem se i leknul.. wáááá :D závěrečná scéna byla dost suchá.. to jak se tam mlátí dva vlkodlaci.. slabota.. to že bylo jasný kdo vyhraje, vlastně celý ten konec je suchý.. první půlka když se rozvijí příběh a když se u cikánů objeví vlkodlak to je supr.. pak nuda.. Toro se snaží jak může.. ale prostě nemám rád ten jeho ksicht

Lítám v tom (2009)

Moc pěkně zahraný ze strany Clooneyeho, žral jsem mu to, ten jeho baťoh, tu nezávislost, tu filozofii.. a pak se mu zhroutil svět, šprtka, premiantka s velkýma ideálama vymyslí absurdní program.. lisknout

Cesta (2009)

Nějak jsem nepochopil pointu.. žlutý světlo? a to přežili lidi a né hmyz nebo krysy? má to moc logických chyb.. celý film je jen o vztahu umírajícího otce a mladičkého synka, který nemá v téhle době xxxx vůbec zjizvenou tvářičku.. za srdce mě to nevzalo, jako chodit po zdevastované Zemi a hledat konzervy.. cesta na jih? za teplem?.. tohle móóc přitažený za vlásky..