Cutthroat Kitchen (2013) (pořad)

dobrej pořad, neni to ani tak o vaření jako o těch naschválech. Je fakt že ke konci serie uz se to opakuje a je to dost predvidatelne. kazdpoadne koncept dobry.. k videni je to na Netflixu

Pohled na lásku (2013)

Robin... neměl velkou roli.. ale dojem zamilovaného souseda stačil zarát ohromně. Ed je klasik... nicmene me film nejak nezasahnul.. vyjimaje posledni sceny s obrazem.

Matroš (2015)

dobrej soundtrack, dobry haro.. celkove pohodovka.

San Andreas (2015)

tak.. připadalo mi to jako film 2012 druhý díl 2015. Film, kde se během sekundy všechno rozmrdá.. ani nevíme pořádně jak, proč.. v pozadí není žádný silný příběh ať už romantický nebo jakýkoliv.. takže nám těch lidí vlastně ani neni líto a j nám u prdele kdyby někdo hebnul.. jen v klidu koukat na ty počítačový triky, který teda tak špatný nejsou. Jen se divim tomu, že katastrofický filmy typu Drtivý dopad, nebo Armageddon jsou daleko, daleko, daleko dál a to vznikly téměř o 15 let dříve. zkrátka něco je s tímhle žánrem špatně a čím více počítačových triků, tím hůře. Jedinej člověk který by mohl napravit tomuto žánru reputaci by podle mě byl Christopher Nolan s jeho stylem a mottem čím méně pc triků, tím lépe. za mě 2*

Pravdivý příběh (2015)

nebylo to špatný.. Franco mi v roli vraha nevadil, ba naopak myslim ze se na to hodil. Od pohledu nevinnej typek, vyrovnanej.. ale pritom zasranej vychytralej zmrd ktery si akorat se vsema hraje.. I hezouni uzou byt dementi. Film špatný nebyl ale něco tomu scházelo.. někdo v komentáři porovnával tenhle film se zodiacem.. ten kdo to porovnával je úplný dement, protože to jsou jabka a hrušky, nebe a dudy.

Druhá míza (2015)

ne, ne a ne... tenhle film neměl žádný emoce a originální scénář. Pacino... to nespasil

Bez kormidla (2014)

Film který jsem sledoval v letadle.. Ze začátku jsem hledal jen film na zahnání nudy ale s postupem času jsem si začel říkat že to žádný zabíjení nudy neni, ale že si to sakra užívám. Dramata to je moje a tenhle film se dostal mezi ty nejlepší z nich. Opravdu klobouk dolu před hereckym výkonem hl. postavy a pedevším za parádní soundtrack, kterej celej zakotvil na mý MP3! parada! 4,5 *

Minority Report (2002)

Tenhle film jsem objevil až 13 let po tom co vzniknul, jak je to kurva možný ?! Nova a Prima by se měla více činit a nedávat v tv samý sračky ale pořádný starý jeby. Na tu dobu obdivuhodnej film.. i na to jak je ten film starej byl naprosto perfektni.. budoucnost vytvorena uplne decentne ze to super stymovalo a paradni scenar. ja davam za 4*

Popelka (2015)

No nevim z čeho jsou všichni tak odvařený... bez Trávníčka to neni ono :D ja davam za 3