Tvář vody (2017)

Hodne zvlastni, ale vubec ne spatny. Takova kraska a zvire :)) haha

Swinging safari (2018)

Ty vole! Chapu nizke hodnoceni, ale zaroven nechapu :D tezka prdel a specifickej styl humoru, ktery nemusi sednout kazdemu. Mne naprosto sedl a dost jsem se natlemil. Postavy a prostredi genialni.

Král psanec (2018)

Wow, pokracovani statecneho srdce, rekl jsem si... to bude pecka! Rekl jsem si... po chvili jsem si uvedomil, ze koukam jen na tlupu nejakych beckovych hercu, kteri tam rvou jako paviani a spis vypadaji smesne, nez odhodlane. Absolutne zero jakychkoliv pocitu a na konci jsem se uz radoval, ze je konec... posledni scena to bylo dobry faux paux, takhle by to v realu urcite dopadlo... no bida, 1,5*

Bohemian Rhapsody (2018)

Fenomenalni film o fenomenalnim Mercurym, fenomenalne zahrany... co vic napsat.. zkratka fenomenalni a 5* .... Tak po precteni nekolika komentaru jeste neco pripisu. Tenhle film je oslavou zivota Mercuryho.. predevsim o jejich hudbe. Chapu, ze nektera fakta uplne nesedi.. ale v tomhle pripade mi to nevadi. O tom, jaky byl Fred hovado si prectu v knizkach a biografiich, ale nemusim to mit v celoveceraku.

American Animals (2018)

tohle hodnoceni jsem zkratka zaokrouhlil nahoru.. 4,5 Hvezdicky si tenhle film urcite zaslouzi. Necekal jsem od toho absolutne nic a musim rict, ze me to fakt oslovilo. Mladistva nerozvaznost a predstava o necem, co je v realu uplne nekde jinde a prinasi dusledky. Z humorne stredoskolske komedie se razem vyklube drama a clovek jen zira a hlta to.. za me super!

Tomb Raider (2018)

Tak tohle byla pekna sracka.. sympatickej zacatek.. ale pak to slo cely pekne do prdele.. Lara by mela byt drsna sexy zenska.. a ne tahle holcicka. CGI uplne sileny.. az mi bylo stydno. A jak se na konci snazili vytvorit dojemnou atmosferu, tak jsem sel opravdu do kolen a hned to vypnul.. trapas

Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017)

Redneck kam se podivas a mezi nima zenska, kterou bych fakt nechtel nastvanou potkat. Skvele postavy.. skveli herci.. skvela podivana.