Smrtgasmus (2015)

Každý Metalista jednou dojde do fáze svého života, kdy je potřeba ubodat démona černým dildem. 65%

Casino (1995)

De Niro je Ďábel a Scorsese je Bůh. 95%

Withnail a já (1987)

Kult s velkým "K". Spousta geniálních hlášek, které nejsou jen vtipné, ale mají v sobě velký přesah. Není to žádná odpočinková komedie nad kterou se jen zasmějete a zapomenete. Od diváka vyžaduje určitou touhu pochopit všechny myšlenky. Celý film se dá shrnout jedním z řečených citátů: „I nefungující hodiny ukazují dvakrát denně správný čas“ . ∞%

Dantovské peklo (2010)

Zajímavé, že každá část má jinou animaci a na každé části dělalo jiné studio. Nejvíce se mi líbila třetí část s dlouhovlasým Dantem, kdyby celý film měl stejnou animaci, tak bych šel s hodnocením výš. 60%

Potopa (1974)

Nádherný Románový epos a jeden z nejlepších historických filmů všech dob s všudy přítomnou špínou a krví, omračující výpravou, epickými bitvami, krásnou hudbou, perfektní kamerou ( Jerzy Wójcik), dokonalou Scénografií a famozními hereckými výkony v čele s nepřekonatelným Danielem Olbrychskim v hlavní roli rozpolceného šlechtice Ondřeje Kmicice a neméně Tadeuszem Lomnickim ve vedlejší roli plukovníka Michala Wolodyjowského přezdívaného "Nejlepší šavle Polska". Býti Polákem, tak se dmu pýchou. Velká škoda, že Čeští filmaři okrem Husitské trilogie nikdy nenatočí snímek, který by se alespoň částečně přibližil velkoleposti této Polské trilogie (Pan Wolodyjowski, Potopa, Ohněm a mečem). // Viděna remasterovaná, širokoúhlá, dvou dílná verze z roku 2013. Trailer 95%

Pátá vlna (2016)

Chloe je asi to jediné dobré v tomhle filmu. Začátek (ve kterém se v rychlosti ukáží předcházející čtyři vlny) je ještě dobrá podívaná ale od té části už jde kvalita strmě dolů. Jakmile se děj zaměří na "dětské vojáky" a začne se rozjíždět romantická podzápletka, tak je to vyloženě k nepřežití a dále chování postav a situace ve kterých se nacházejí jsou neskutečně stupidní a předvídatelné. Potenciál totálně ubitý. 20%

Dead Leaves (2004)

Totální námrd. Sex, Krev a totálně ujetá animace připomínající animáky z Cartoon Network. Zběsilé nonstop tempo mě nenechalo vydechnout a kromě zběsilé akce je přítomný i šílený příběh. 85%