• Romantický

Drákula (2013) (seriál)

Pilot 6/10. Další díly se o moc s kvalitou neposunuly, takže hodnocení zůstává stejné.

Původní (2013) (seriál)

Rozhodně vítám minimum teen drama.

Lidé zítřka (2013) (seriál)

Zatím je to takový jeden velký LOL. No uvidíme. // Po zkouknutí druhého dílu ubírám ještě jednu hvězdu. No ten, kdo vymýšlel ty dialogy, by měl být pověšen za pinďoura do průvanu.

Long Branch (2011)

Po zhlédnutí zůstává na tváři úsměv.

Riddick (2013)

CO TO DOPRDELE BYLO?! Nemůžu uvěřit, že jsem na tuhle trapnou napodobeninu jedničky šla do kina jako dárek k narozeninám! Asi někdo "návrat ke kořenům" vzal trochu moc doslovně! Bohužel zkopírovanou jedničku zmrvili debilníma kecama, pro jistotu vynechali jakoukoli psychologii postav, hodili tam nějakou mužatskou lesbu, která by se za pološera mohla vzdáleně podobat Carolyne z jedničky, a myslej si, že udělali trhák. Dávám jednu hvězdu za cca čtvrtku filmu ze začátku + psa (i když mě děsně iritovala ta "hravá" melodie, co jí tam v každé scéně s nim pouštěli).

Sinderella eonni (2010) (seriál)

Čtyři hvězdy kvůli Geun-Yeong Mun (ta holka je prostě bohyně) a mým daddy issues. S dvaceti díly to teda trochu přepískli, ale kupodivu se to dalo zkousnout.

Joogoonui taeyang (2013) (seriál)

Zábavné, dojemné, krásné, romantické, poučné. Korejci se tentokrát vytáhli! Perfektně sestavené díly, hrozně se mi líbí, jak se tam ta vedlejší dějová linka s duchy vždy uzavře.

Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

Průměrné, možná i horší než průměr. Radši šáhnu po knížce. Btw jak já se smála, když vlkodlaci hupsli na motoklády a ujížděli na vlně toho nehorázného klišé. Miau.

Dorian Gray (2009)

No, jelikož jsem dneska knižní předlohu dočetla, tak jim to neodpustím.