• Romantický

Fallen (2006) (TV film)

Odpočinková záležitost s příjemnou vizuální stránkou (kupodivu). Až na Paulův ječáček v závěru (LOL) to bylo vcelku snesitelné.

Země bez zákona (2012)

Ololó. Mrazivý klid v kontrastu s brutálními bitkami? Úžasný Tom Hardy a jeho zlověstné mručení? Guy Pearce v roli odporně nechutného záporáka? Ano, ano, ANO!

Violet & Daisy (2011)

Nemastné, neslané, neokořeněné.. a vlastně úplně nedovařené.

Já, padouch 2 (2013)

Nějak se jim to nepovedlo řádně poskládat dohromady, zdá se mi.

Witches of East End (2013) (seriál)

Proč mám pocit, že jsem se ocitla u Halliwellových v kuchyni?

Není král jako král (2000)

Asi jsem se rozhodla, že tohle bude moje nejoblíbenější Disneyovka! Vynikající hlavní "hrdina"! Tak sobeckou a narcistickou hlavní postavu jsem dlouho neviděla :D Navíc je to docela dost vtipný (no, možná to bude únavou, ale vážně jsem se nasmála). Plus jsem to kdysi před x-miliony let pařila na PS1, takže když připočítám tu nostalgii, je to za mě jasných pět červených hvězdic.

Wolverine (2013)

V Japonsku se mi Logan moc nepáčil. Do klidného, pomalého (až na ty ninja akce, samozřejmě) Japonska je Wolverine jak pěst na oko. Tudíž se ten film vleče a navíc zápletka je průhledná jak voda z nejčistší studánky. Ále jako jednohubka před dalšímy X-Meny? Proč ne. 50 %

Zlomené město (2013)

Líbila se mi atmoška města, jináč to není nic nového pod sluncem, ale nijak to rozhodně neurazí.

Láska v bílém pekle (2004) (seriál)

Dobře vykreslené prostředí, vývoj charakterů postav, vhodně zvolená hudba. Plus romantika jak Brno na závěr. Pro mě skvělá podívaná.

Bunheads (2012) (seriál)

Gilmorky 2, jen trošku slabší.