• Romantický

JONAS (2009) (seriál)

Tak první série - viděla jsem snad dva díly a musím říct, že to je příšerné. Nápad nijaký, co se mělo jevit komické v mých očích vypadalo a znělo opravdu tragicky. Opravdu pro vypatlané teenagery. Druhá řada - z nudy jsem se podívala na pár dílů a musím přiznat, že se mi vcelku i líbilo. Podstatným rozdílem bylo, že druhá řada měla nějaký původní smysl. Něco, co mělo začátek a konec - prázdniny v LA a jejich vývoj. Za druhou řadu ode mě mají dvě hvězdy.

Instant Star (2004) (seriál)

Instant star je moc povedený seriál, s dobrou muzikou a krásným Tommym Q. (Tim Rozon). Od prvního dílu se seriál vcelku vyvíjel, a od první řady je to stále lepší a lepší.

Údolí včel (1967)

Nezapomenutelný zážitek - výborná atmosféra, příběh, herci.

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Jsem prostě blázen do sci-fi a fantasy, takže není divu, že X-Meny prostě žeru. Líbí se mi představa, že mají něco navíc, nějakou schopnost. A i když zápletka není vždycky nijak extra originální a film spíše bazíruje na akčních scénách, nechám se vtáhnout do děje a prostě si to užívám.

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Upíři - nic nového. Ale tihle upíři ukazují svou pravou tvář - sex, krev, násilí. Rozhodně velmi odlišné od ostatních upířích seriálů. Jedním z nejzásadnějších rozdílů je, že nežijí ve "stínu" člověka, ale spolu s ním... Anna Paquin mě sice chvílemi absolutně vytáčí, ale od seriálu mě to neodradilo. Je ale jedna věc, u které se prostě musím smát - pokaždé, když někdo z upírů vycení ty svoje tesáčky, říkám si, že se mu musí každou chvíli odlepit a spadnout.

Metalocalypse (2006) (seriál)

Černý humor, který mě nepřestává bavit, udivovat a často i znechucovat. Buď si to zamilujete nebo ne. (10/10) pro první řadu.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Lhala bych, kdybych řekla, že chápu lidi, kteří nemají RD rádi. Ne, opravdu je nechápu. Tento seriál je nabitý humorem a charakteristickými herci. A ty hlášky! Nemají chybu!

Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)

Parta skvělých herců, podávající skvělý výkon. Ať už se jedná o bručouna Reda, vysloužilce z Vietnamu nebo jeho ztřeštěnou manželku, která mě pokaždé rozesměje, zvlášť když se její postava Kitty octne v přechodu. Zbožňuji naivního blbečka Feze i s tím jeho přízvukem. Moje srdcová postava je však Hyde - on a jeho podezírání vlády a korporací. Erik má také své kouzlo, stejně jako Jackie. Musím ale říct, že i když nemám moc ráda Ashtona Kutchera, roli Kelsa zahrál bravurně. Donnu moc nemusím, ale ona k seriálu prostě taky patří. Zápletky jsou opravdu vtipné, totéž platí o hláškách. Se vším všudy je to prostě vynikající seriál.

Vzpomínky na lásku (2004)

Tak tohle je jeden z mála filmů, který mě chytil za srdce a vyrval mi ho z těla. Kapesníčky ke sledování nutné!

Napříč vesmírem (2007)

Jelikož jsem opravdu velká fanynka Beatles, tento muzikál se mi velmi líbil. Herci byli sympatičtí, hlavní dvojice Jim Sturgess & Evan Rachel Wood byla dokonalá. A musím se přiznat, že některé písně se mi líbily víc než originál :-) (např. I've just seen a face).