Pád (2013) (seriál)

Dokonáno jest. S prehľadom. Je to Jeho seriál, a Jeho pozvánka došla síce neskoro, no rád som prijal. Išiel na to inak, psychologicky, cez pár mrtvol, nezauzlil, bol opatrný a vymazlený. Nebolo na škodu trocha sa zahĺbiť a rozvíjať. Všetko sa pre niečo dialo a Ja som si užíval. Zmena je niekedy potrebná.

Peacemaker (2022) (seriál)

DC a podobné skratky u mňa nemajú miesta v srdci, preto im NON-STOP hádžem výhybku. V prípade Cenovho Mierotvrocu som urobil Výnimku(!) ..Lebo Gunn! Týpek, ktorý "jazdil" na Trome, nastavil Slimáka, a zmiešal mi všetky Moje najobľúbenejšie ingrediencie (vrátane peckového intra) ktoré Mi vo filmoch tak veľmi chutia do 8x jedného celku. A to ešte pridal. Vo výsledku to bol pre Mňa poriadny Seriálgazmus. Rozumieme si.

Dracula (1992)

Po x-rokoch preskúšané, a Funguje. Nie nadarmo moja TOP! Vo všetkých aspektoch (vrátane osvetlenia) Kniha prečítaná vo všetkých smeroch (aj horeznačky) , neustupujem/pridávam. Takto sa maľuje epika.

Apostle (2018)

Ako verím v Garetha, tak v silu prírody. Sypol som mu plný mešec, zaslúžene. Odbočil mimo mesto, vratil sa trocha v čase, pridal na mystériu, zaprel sa poriadne lakťami A nepoľavil. Zosilovač ostal v "Záťahovom" prúde, takže nekopíruje, len pokračuje. A to mu žeriem.

Mory Vratislavi (2018)

Prihliadajúc k Tomu, že je to Prvý Kontakt s Patrykom, som velice očarený ako mu to sype. Nechal sa inšpirovať (prečo nie?) u iných , no vzal to posvojom a je to fakt Vega!! Mojmu sluchu vadili len tie roztrasené nožnice. No na dojme neubudlo. Zalistujem si pri chvíli i u dalších Patrykoviek ( je to fešák predsalen).

Nechcené deti (1999) (pořad)

Mám DVD a nebál som sa ho použiť. ½-amatersky Video/ TV dokumentárny švih. Rozporcovaný do dielov, ktorý každý chutí inak. No na sladké tu nie je čas, i keď chce byť. Výpoveď: výživná. Dielec o materiálnej potrebe ma "rozhorčil (nasral) " . Tak som pošteklil obrazovku, a na záver som si položil pár otázok.

Pokoj (2003)

""Proti prúdu" žiadny dišputát" Videno 6x. Doteraz nechápem, ale viem že Tommy má koule. Prečo ho nemať rád?! Lyžičkou sem, lyžičkou tam. Upresnenie: Som nenáročný a som asi za každú prdel. V koši už je plno,a do priemeru to ma ďaleko.

Tahle země není pro starý (2007)

Oprášil som si Túto "historku" - od premiéry. Z hviezd neubudlo, práve naopak. Budem kopírka ostatných, teda tých , ktorí sa báli ,že im Anton zaklepe na vráta. Oprávnený strach. Inak, pomaly ďalej zájdeš, Atmosféra zrezala nudu na minimum, a bolo tak horúco až som z toho vysmädol.

Bod varu (2021)

Asi viem čo chceli povedať. Bol som napätý, nervózny, vrzgal zubami, nechty som boril do synka a v ukončovačke som klesol tak nejak asi centimeter nas5 do gauča. Hm. U mňa hned na prvý pokus. Druhýkrát si ho dám odzadu.

Toxický mstitel 4: Masakr ve městě (2000)

Po 1ke 2ke a 3ke vyTromovaná, Tromatická a Tromantická Anarchia!!! REBELANTSVO A NEKOREKTNOSŤ. Servítka vo vrecku, a nálev rôznorodych nápadov a šialeností, chutiac aj bez kvapky alkoholu. Len si treba nastaviť anténu, inak nechytí vnútorný signál. L.K. a spol som nikdy extra nemusel, no 4kou vysustružili T.A. univerzum na hrot. A nech tak ostane.