Odpad (2014)

Pokud máte chuť vidět jak vypadá bída, slumy, korupce a mladý Wagner Moura, jen s chutí do toho, jen u mne převládl na konci jakýsi rozpačitý smutek.

Brácha a ségra (2021)

Výborné herecké výkony a těžké téma. Maniodeprese v rodině u mladého kluka, ach jo. Ale shodou okolností se sejde odcizená rodina, tam doma, v Římě. Život je těžký, smutný, leč vždy zbývá naděje. Doplněno i hudbou klasiků, nádhera. Zkrátka, žít se vždycky má.

Ještě máme čas (2020)

Viggova práce, kam se podíváš, a že bylo opravdu na co. Komplikovaný vztah syna k dominantním otci, který chtíc , nechtíc, zestárnul. Prostě o životě, s úžasnou kamerou, hudbou a výborným Lancem.

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad) odpad!

Špatný střih, zoufalí účinkující, občas nelogická porota, zkrátka trapas.

Severní Marseilles (2020)

Tahle francouzská pecka, to bylo vážně něco, dotaženo k dokonalosti po všech stránkách. Film jsem doslova zhltla a to, že je podle skutečné události, to mne dostalo. Jedno vím jistě, do tohohle světového přístavu už se podívat nechci.

Vzpomínky na Itálii (2020)

V netypické roli Liam, který se jí zhostil neočekávaně dobře, v krásné Itálii a příběhu, který píše sám život.

Základna (2019)

Velmi dobře natočený válečný film o válce v Afghánistánu a vojácích na americké základně v horách. Co dodat, snad jen že kamera a střih byly vynikající a obsazení slušné. Bohužel, v kontextu se situací před pár týdny, kdy Tálibán obsadil Afghánistán, se jeví tahle bitva o to více hořce.

Rozhněvaný muž (2021)

To nám to pěkně odsýpalo, děj se vyrýsoval, všeho tak akorát a bylo na co koukat, rejža nezklamal. Prostě akční oddychovka.

Yellowstone - Season 3 (2020) (série)

Třetí série je poněkud roztahanější, leč znáte to, to se nedá přejít jen tak, tenhle seriál, pořád velmi charismatický Kevin na koni vypadá sakra dobře, dusot stád, klapot koní a brumlající motory všech typů Dodge RAM, už jen to stačí ke štěstí. Vcelku zajímavý děj, leč pomalu plynoucí a nechávající prostor k osobním spekulacím a velké prachy ve hře. Pro mne nikdy nepochopitelné rodeo, chudáci koně... Těším se na další sérii.

Kolonie (2015)

Byla jsem na základce špunt, když naši koukali na zprávy a vyhnali mne u záběrů ze stadionu, slabý odvar byl ve filmu. Zajímavě zpracováno i zahráno od všech a nedobrý pocit na konci, že to všechno tak bylo. Nebylo co vytknout.