Není čas zemřít (2021)

Ač nejsem nekritickým obdivovatele  bondovek, musím přiznat, že to bylo velmi důstojné zakončení s Craigem, který mi svou vizáží vždycky coby Bond pil krev. Fajn muzika a rozhodně jsem se u filmu nenudila.

Matrix Resurrections (2021)

Já jsem spokojená. Je třeba si uvědomit, že Nikdy už nebude nic jako první Matrix. Ale tohle je důstojné pokračování, stačí jen pozorně sledovat děj. Scény bitek byly velmi působivé, hudba víceméně navazovala na minulé díly, což je báječné a soundtrack do konce též.

Pro balík prachů (2020)

Absolutně nechápu tak nízké hodnocení, neboť pokud si vyberete film s Liamem, přece víte, krom pár výjimek, do čeho jdete. Tudíž film který odsýpá, Liam občas někoho semele když se naštve a někdy se chce polepšit. Přesně to jsem dostala, film utekl jako nic, padouši k z řad FBI dostali na budku a bývalý zloděj našel lásku, co si bude na něj muset ještě chvíli počkat. Nenáročné, leč s charismatickým zlodějem.

Zaklínač - Rodina (2021) (epizoda)

Poslední tři epizody za mne zachránily celou sérii, takový trochu guláš, leč koukatelný. Přiznejme si dámy, i kdyby to byla sebevětší blbina, nakráčí Henry s tím skromným poloúsměvem bez emocí, koukne na vás a kvůli tomuhle chlápkovi jsou vám triky a všechno okolo úplně ukradený!

Grace, kněžna monacká (2014)

Nicole se mi jevila fajn. Její Grace byla to ptáčátko obalené luxusem, duše snila o něčem jiném a přitom milovala toho malého, paťatého knížete, který se mi v podání Tima Rotha, kterého jsem nikdy moc nemusela, opravdu líbil. Langella a Jacobi, kdo by se na ně netěšil . Nutno přiznat, o jejím zásahu do politického dění s Francií jsem skoro nic nevěděla, vlastně se všude řeší jen její smrt, obklopená malým tajemstvím. Pakliže se Grace takto dokázala prezentovat, lze jen smeknout, co pro Monaco a manžela dala všanc. Sama sebe.

Pohled na lásku (2013)

Nějak mi nesedí nízké hodnocení. Stále krásná Annette, typická svými visacími náušnicemi a můj oblíbený Ed, k jehož modrým očím se přidala spousta vrásek v příběhu o životě, jeho ztrátách a nálezech, o žalu, který vás stravuje do absurdna a ničí to další, co může být krásné. Je tu všechno, co mám ráda, nádherný, prosklený dům, moře, úžasné obrazy a hudba jako kolorit zvláštního příběhu, který korunuje v malé roli Robin Williams. Zkrátka život...  čí

Yellowstone - Grass on the Streets and Weeds on the Rooftops (2022) (epizoda)

Závěr je opět bomba. Co říci? Že tenhle seriál je vymazlený od A po Z. Že má skvělou kameru, muziku, režijní vedení je skvělý. Všichni hrajou tak, že poznáte, jak je to baví. Miluju jak jsou všichni navlečení do všeho od Wrangler, je to moje srdcovka, přibyl nám nový RAM, no paráda. To jen tak na okraj... Takže, když pominu všechny výborné postavy, bude to dlouhý rok čekání na Kevina.

Zaklínač - Ztráty (2021) (epizoda)

Knihu jsem nečetla, tudíž jsem pole neorané, leč nějaký velký jásot se u mne nekoná. První díl pořád ve tmě, druhý nic moc, až teď se to trochu nadechlo. Triková stránka fajn, Geralt vypadá pořád líp, tak to zkusím ještě vydržet, protože jinak je to vcelku mišmaš.

Na konci světa (2017)

Jako vždy výborný Josh, ale upřímně, vztahová dramata této komunity mě až tolik neberou, prostředí, že kdyby neměli čtyřkolku, tak si myslím že je tak o šedesát let do minulosti zpátky, farmaření také ne a kloudné věty aby jeden pohledal. Přesto film není špatný, jen to není úplně moje divácká parketa, podruhé už ho určitě nedám.

Gomora - Série 5 (2021) (série)

Perfektní seriál, kterému odpustí pár malinkatých chybiček v logice chování, jenže, my v té situaci nikdy nebyli, tak se nám to třeba jen tak jeví. Drogový obchod v Neapoli, co víc chtít. Je to město absolutního luxusu i chudoby. Dobře zahrané postavy a vy tušíte, že to bude všechno blbě, ale od seriálu se zkrátka neodtrhnete. Skvělá kamera, střih, lokace, interiéry bytů, já mám zkrátka tuhle zemi v sobě a nedám na ní dopustit. A nad tím vším se tyčí Vesuv, který ví, že tohle všechno jednou pohřbí.