Sladké zítřky (1997)

Určitě velmi zajímavý film, který nestaví na akci, ale spíše psychologii pozůstalých.To jsou ti, kterým zůstal v srdcích ten obrovský balvan, jak se s tím poprat, smířit a jít dál, tím hůře, když jde o děti.Skvělá kamera, hudba i Ian Holm a po delším přemýšlení, kdy jsem se rozhodovala mezi plným počtem dám nakonec čtyři hvězdy.

Pampeliška (2004)

Moc krásný.......smutný, dojemný, o zklamání i naději.Každému z nás se to může stát.Láska je věc, kterou si lidé vymysleli - někdy ano, někdy ne.Skvělí herci, kamera i hudba, takže pět hvězd.

Kazatel Kalašnikov (2011)

Myslím si, že to byla jedna z nejlepších rolí Gerarda Butlera.Film byl sice místy trošku rozkolísaný, ale přesto mě oslovil a byly scény, kdy jsem byla moc, moc, moc naměko...vážení pánové, netahejte do svých přiblblých sporů malé děti, učiníte mi obrovskou radost.A i když hlavní postava je ve skutečnosti skutečně svérázná a zajímavá, pořád se kloním k tomu - víc takových kazatelů!!

Hříšné noci (1997)

Byla jsem velmi překvapená scénářem i hereckými výkony, Wahlberg i Reynolds skvělí, Julianne Moor klasika no a ještě skoro štíhlý Philip Seymour Hoffman...film skvěle ukázal zákulisí pornoprůmyslu, aniž , doufám, mohl někoho pohoršit nebo urazit a typy všech možných lidí, kteří se okolo točí, včetně zisků, které tuto branži provází.Takže s čistým svědomím čtyři hvězdy.

Jump street 21 (2012)

Před puštěním filmu jsem byla , přiznám se, mírně nedůvěřivá...to ale brzy pominulo a já se velmi dobře bavila, až nečekaně dobře, protože ono srovnání mezi studenty osmdesátých let a dnešních vážně nemělo chybu.V malé roli Johny Depp na konci, to bylo hodně milé překvapení, oba hlavní hrdinové si role vystřihli podle mého taktéž velmi dobře...a ještě pánové, pokud chcete udělat dojem na dívku, takový růžový brouk a kostým Petra Pana....třeba uspějete a ještě i profesně:-)))Po zásluze dávám čtyři hvězdy.

Můj nejmilejší bar (1996)

Jeden obyčejný bar a pár stálých hostů se svými strastmi i malými radostmi, každý s jinou povahou.Vlastně nic světoborného, ale zajímavé a skvěle zahrané Stevem Buscemim a proto zasloužené čtyři hvězdy.

Odložené případy (2003) (seriál)

Detektivní seriály moc nemusím, ale tenhle mě dostal.Příběhy, lidskostí, skvělým zpracováním a vhodně zvolenou hudbou.

Krok za krokem (1991) (seriál)

100% lék na depresi a Cody jako bonus.-))

Zelená míle (1999)

Pořád nejlepší a pokaždé to obrečím........

Ikarie XB 1 (1963)

Když jsem před mnoha lety viděla tenhle film na doporučení jednoho fanouška sci-fi, byla jsem nadšená .Dodnes nepřekonaný český film tohoto žánru.Prostě paráda......