• Thriller

Nezvaná (2009)

No aspoň záver trocha prekvapil i uspokojil, ale čo z toho keď 80 % deja je už 100x videná kópia iných filmov.. Režisérov treba ale pochváliť za vytvorenie celkom slušnej atmosféry počas celého filmu. 5/10

Na hraně temnoty (2010)

Ale áno, celkom sa mi to páčilo. Som rád, že som nedal na nevýrazné komentáre iných a pozrel som si to. Mel Gibson je opäť vo svojej forme i keď aj na ňom je znateľné, že čas jednoducho nezastavíš. V názve filmu je spomenutá temnota, ale tento film bol vysvietený ako na vianoce, čo je veľká škoda pretože takto stráca dosť na atmosfére. P.S. Danny Huston svoju postavu zahral dokonale. 7/10

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Pre mňa určite príjemné prekvapenie. Čakal som sklamanie po prvej časti, ale docela ma to uspokojilo. Nebudem hladať chyby u réžie ,strihu (akčných scén) pretože bodovanie by išlo rapídne dole, ale predstavím si sympatické mestečko obklopené lesom, vcelku zaujímavé herecké obsadenie, krvilačných votrelcov, frajerských predátorov , nasadím ružové okuliare a všetko je v POHODE..

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Moje dve najoblúbenejšie postavy v histórii kinematografie stoja proti sebe a režíruje to megaultra idiot! Chápem, že ide o zfilmovanie PC hry, ale z tohoto námetu sa dalo vyťažiť viac..oveľa viac! Preboha veď ide o predátorov a votrelcov, ktorí si zaslúžia oveľa viac úcty! Dávam, ale 4 hviezdy kôli klasike.

Jezdci Apokalypsy (2009)

Nechápem to dosť nízke hodnotenie filmu, pretože ide o celkom slušne natočený krimi thriller. Od začiatku až po koniec to má veľmi slušný spád, čiže ani chvílu som sa nenudil. Čo môžem vytknúť réžii, tak to je určite atmosféra, ktorá mohla byť oveľa temnejšia. Súhlasím s Larelay ,že Ziyi Zhang to zahrala famózne a ešte aj teraz mám z nej husiu kožu... Škoda Petera Stormareho, pretože by si určite zaslúžil viac priestoru. Nevadí. 7/10

V jako Vendeta (2005)

Neviem prečo som si tento film pozrel až po 5 rokoch od jeho vzniku, pretože ide o parádny kúsok. Hugo Weaving ako "V" bol famózny a jeho hlas neprekonateľný (treba vidieť v pôvodnom znení). Temná atmosféra počas celého filmu doprevádzaná fantastickou hudbou dodala tomuto kúsku prívlastok "Majstrovské dielo"

Muž se železnou maskou (1998)

No ono ma to bavilo viac než originál. DiCaprio zahral svoju dvojrolu famózne.

Pták Gabo (1991) (seriál)

Mám kamaráta Gaba a to je poriadny vták! Inak celkom vtipná zábavka s"typickou" československou animáciou.

Maturitní ples (2008)

Bohužial nič nové pod slnkom. Všetci sme vedeli ako tento príbeh bude prebiehať, kto zomrie, kto sa zachráni atď.. Lakacie scény typu otvorím zrkadlo nič - zavriem zrkadlo niekto za ním je už úbohé. Je až neuveriteľné, že scenárista nevymyslel ani jednu prekvapivú scénu, ktorá by v tomto jednoduchom filme zaujala. Škoda času.

Zataženo, občas trakaře (2009)

Priemerný animovaný film od ktorého som dostal to čo som očakával. Pár vtipných scénok tu bolo, animácia vcelku slušná, hudba tiež takže 6/10. P.S. Tá opica bola fakt podarená.