Smíchov pláče, Brooklyn spí (2011)

Pěkná óda na Smíchov a celkem zdařilý režisérský debut Dodo Gombára. Herci předvedli skvělé výkony, podobně jako na prknech Švanďáku. Jen mi hodně vadila hudba ve filmu, neboť jenom rušila a málokdy něco dotvářela. Nebýt té přebytečné hudby a trochu chaotického střídání scén, mohlo jít o skvělou podívanou. Takhle dávám jen 55% hvězdiček.

Veni, vidi, vici (2009)

Tolik skvělých herců v takové blbosti, jaká to škoda! Nicméně na Novákovou a Kocurovou se dívá moc dobře a Klepl dodává snímku i určitou přirozenost. 32% hvězdiček

Život je ples (2012) (seriál)

Nemastné, neslané, zbytečné. 25% hvězdiček

Columbo - Obrácený negativ (1974) (epizoda)

Výborný díl, zvláště úchvatné jsou humorné scény v útulku a se zkušejícím autoškoly. 87% hvězdiček

Vohnice a Kiliján (2001) (TV film)

No to je ale kravina. Prince za prase, hovorový jazyk a tupé herecké výkony s naprosto debilním scénářem dělají z této "pohádky" pro diváka utrpení. 32% hvězdiček

O bílé paní (2008) (TV film)

Překvapivě vtipná pohádka s pěknými písničkami, které mi chvílemi připomínaly Načevu z devadesátých let. 62% hvězdiček

Drive (2011)

Velmi slušná pocta Lynchovi, jako by Drive natočil sám Lynch. Blue Velvet - Mulholland Drive - Drive. Stejně tak Badalamentiho synthi-atmosférická hudba jen podtrhuje inspiraci Lynchem. Divákovu pozornost tu udržuje od první minuty až do závěrečných titulků pečlivě dávkované napětí zabalené do obrazů s velmi pomalým tempem a podmanivou hudbou. Hlavní hrdina se chová jako romantický rytíř, kterému musíme fandit. 90% hvězdiček