Bitch Slap (2009)

Strašná kravina, u které se divím, že nemá ještě horší hodnocení. Toto může zaujmout vážně asi jen chlapy a i já uznávám, že být opačného pohlaví, tak film ani nedokoukám. Za každou z hlavních hereček jednu hvězdu, ale víc ani ťuk. :)

Zdrojový kód (2011)

Nebýt mého zalíbení v Sci-Fi filmech o cestování časem, změně osudu a podobně, asi bych skončil na třech hvězdách. Čekal jsem precizní, vymakaný a zamotaný děj. Pravdou je, že D.J. šel dost na jistotu a asi se do toho nechtěl sám moc zamotat, což se nakonec stejně v závěru stalo. Chtělo to víc přitlačit, takto je to prostá verze, kde (a opravdu nekecám) jsem teroristu poznal při prvním záběru na něj, třeba to byl záměr, nevím. Na závěr se pokusím o menší propagaci jednoho seriálu, který je ve stejném stylu jako právě Source Code, ale jemu nechybí ta propracovanost a hlubší myšlenka. Day Break

Lidský terč (2010) (seriál)

007 jak vyšitej. Aspoň s něčím svižným, moderním se televize na prázdniny vytáhla a u Human Target se při středečních večerech nudit určitě nebudu. Po dvou dílech zatím solidních 70%

Transformers 3 (2011)

Megan chybí a moc. Nemyslím si, že by byla nenahraditelná, ale museli by obsadit herečku a ne Rosie, která byla ještě horší než jsem myslel že bude. Skvělej Shia se snaží pořád co to jde, jenže musím i já jako velký fanda předchozích dílů uznat, že v třetím díle už dochází šťáva celým Transformerům. Za minirole Jeonga a Malkoviche rozhodně plus. Počkám ještě na druhou projekci ve 2D, protože 3Déčko vždy jen kazí dojem. Zatím 75%

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

Ani jsem nečekal, že mě to bude takto bavit. Pořád jsem se Hvězdným válkám vyhýbal, říkal jsem si, že to bude něco jako Star Trek, kde se mi ty ksichti prostě nelíbili, ale příjemně mě to překvapilo a do dalších dílů jdu s dobrou náladou, když už jsem si naplánoval týden se Star Wars. Kdyby mě v těch dalších už nic jinýho nečekalo, tak pan Williams složil jednu z nejlepších filmových melodií a za to to stojí :) 80%

Požáry (2010)

[46. MFF KV, 2011] 85%