demented

Unfortunately Undead

1 5 9 12 13 14 15 16 následující >>
    • 21.1.2007  23:00
    Evil Bong (2006)

Len chcem podotknúť, že názývať toto hororom je dosť trúfalé. Horor je to skôr pozerať...

• 19.1.2007  13:12
    Nick Fury, zvláštní agent (TV film) (1998)

Komixoví fanúšikovia Nicka Furyho sa musia chytať za hlavu ... a vlastne všetci ostatní tiež.

• 6.12.2006  21:50
    Sleepaway Camp (1983)

Angela ještě nevěčeřela alebo strach a hrôza. Takto spackaný film som už dávno nevidel. Naozaj, nie je tu jediná vec, ktorú by sa nepodarilo sprasiť. To raz niekto v kine videl zrejeme Piatok 13-teho a rozhodol sa, že by asi nebolo od veci natočiť vlastnú verziu pre prvý stupeň základných škôl.Ty vole, dej nulový, vraždy stupídne (môžem s kľudným svedomím povedať, že to boli tie najstupídenjšie a najbizardnejšie mordy, aké som kedy videl), herci na zaplakanie (hustá bola hlavne Richardova matka)... Skrátka brutalita. Počas filmu som pravidelne dostával záchavaty hysterického smiechu, pretože také niečo sa len tak nevidí. No a (prehnitou) čerešničkou na tejto (skazenej) torte je úplny záver, ktorý ma dostal úplne do kolien.To sa skrátka musí vidieť, inak človek neuverí. Trvať tento film o pár minút dlhšie, tak by som dostal kŕče od toľkého rehotu :)

• 1.11.2006  23:01
    Zombie přichází (2005)

Neskutočná blbosť. Čo by sme ale mohli očakávať od spoločnosti Asylum, ktorá tento a mnoho ďalších skvostov s hrdosťou zastrešuje, že? Dynamické titulky s prevarenými trikmi síce dávajú tušiť aspoň trošku zábavy, ale chyba lávky. Má cenu vyjadrovať sa k deju? NIE. Jeho tuposť, nelogickosť konania jednotlivých postáv či dementné scénaristické výstrelky a odbočky sú donebavolajúce. Strach a hrôza ma zachvátila, keď som sa pozrel na hodinky a zistil že film bude trvať ešte 40 minút (a to jeho celková stopáž je len okolo 78 min.) V prvej polovici si užijeme pľuvania krvi, no a v tej druhej aj trochu tej rezničiny, ale neskutočne odfláknuté masky a triky (a to nezmieňujem ´"vynaliezavú" réžiu) to celé posielajú dva metre pod zem - teda tam, kde mal skončiť aj tento film.

• 23.9.2006  18:17
    Anděl temnoty (1987)

Pripomínam len, že to u nás kedysi dávno vydal Intersonic. Požičal som si to v nádeji príjemne stráveneho večera a bol som nemilo prekvapený. Vlastne som bol dosť nasratý ... :o)

• 21.9.2006  14:26
    Satan's Playground (2005)

Čo čakať od filmu, ktorý sa volá Satan´s Playground a je ešte k tomu nezávislý, resp. nízkorozpočtový? No buď to bude geniálne dielo alebo totálna sarčka najťažšieho kalibru. Ruku na srdce - fachmajstri ako Sam Raimi alebo Peter Jackson sa rodia tak raz za sto rokov, takže výsledok je jasný. Ono by mi absencia deja až tak nevadila, keby sa bolo aspoň na čo pozerať. Prestárle "herečky" oku zrovna nelahodia no a s ich "hraním" je to ešte horšie. Každopádne tu máme veľmi nádejnú adeptku na hysterku roka a jej neznesiteľný vreskot si v priebehu filmu užijeme požehnane. Sám som mal chuť rozflákať jej hlavu kladivom, aby bol aspoň na chvílu pokoj. Hlavná záporáčka pani Leedsová na mňa pôsobila veľmi pokojným dojmom a skôr by som si ju vedel predstaviť ako ježibabu v rozprávke o perníkovej chalúpke. Jej hluchonemá dcéra (ktorá však nemá problém s počutím klopania na dvere) je už iná kapitola. Chápem, že zámerom tvorcov ju bolo zobraziť ako zlovestnú postavu, ale zrelá štyridsiatnička s dvoma copmi, oblečnená v nočnej košele s priblblým výrazom a dreveným kladivom (na vyklepávanie mäsa), u mňa vyvolávala záchvaty smiechu. No a čo vraždy, resp. gore efekty? Jednoducho niečo strašné. K tomu ešte pridáme totálne dementné chovanie postáv (čo im zrejme predpisoval o nič menej dementnejší scenár), "oslnivé" herecké výkony (toto už nie je možné nazvať ani prehrávaním) a priblblú synťákovú hudbu, no a máme celkom slúšný obrázok o tom, čo je tento film zač.

• 2.5.2006  23:11
    Upíři 2: Nemrtví (2002)

Slabšie pokračovanie? Skôr odpad najrubšieho zrna. Oproti tomuto sú pôvodní Upíri nedostižný svätý grál.

1 5 9 12 13 14 15 16 následující >>