Jamyeonggo (2009) (seriál)

Bohužel jsem to nedokoukala, a to mi zbývalo už jenom šest dílů. Prostě jsem si najednou uvědomila, že je mi úplně jedno, jak to mezi Hodongem a Jamyung dopadne (i když je mi to jasný). Postupně po pěkně romantickém rozjezdu mi začalo docházet, že princ Hodong je trapnej zoufalec, co bez problémů zničí druhýho člověka, aby dosáhl svého cíle. A ta roztomilá Jamyung je taky pěkná kráva. Co to bylo za velkou lásku? To asi toho Hodonga moc nemilovala, když kvůli pitomý zemi, která se na ní vykašlala a nechala jí pomalu chcípnout, ho podrazila a klidně by ho nechala zabít. Tenhle seriál prostě není dobrej. Z hlavních postav stála za něco pouze drsná manželka velkýho generála, protože ta aspoň po celý děj udržela myšlenku a snažila se pomstít smrt svého muže. Jinak všechny postavy naprosto nečekaně a zcela nelogicky měnily svoje názory a postoje. Snad ještě vrchní generál nebyl špatná postava, i když to, že často naslouchal svojí sestře, o který věděl co je za svini, to jsem moc nepochopila. I kostýmy byly nějaký podivný, tištěný vzory na šatech princezny Lahee a ty kanady co měli herci občas na nohou, to mi do těch časů nějak nesedělo. Nemohu také nezmínit příšernýho spratka kterej hrál princeznu Lahee za mlada a kterýmu bych s chutí šlápla do ksichtu. Ten mi spolehlivě zkazil i tu protahovanou dětskou část. Za mě dvě hvězdičky - jedna za generála a druhá za jeho manželku.

Doremipasollasido (2007)

Nemám ráda ubrečený filmy o lásce. Ufňukaný zamilovaný pohledy zvládám jenom tehdy, když je v ději filmu ještě nějaký další podstatný aspekt. Tady nebyl vůbec žádný. Blbej film a bohužel ho nezachránil ani JGS.

Kongmojadeul (2012)

Děj filmu se točí kolem transplantací orgánů v Asii a nepěkného způsobu, jak se tyto orgány získávají. Není pochyb o tom, že na tenhle byznys je napojena slušná řádka různých gangů a vyčůránků, kteří se chtějí obohatit - od pojišťovacích agentur, po lékaře a policajty napříč státy. V tomhle filmu ale věci nejsou úplně tak, jak se na první pohled zdají. Bohužel, díky výraznému zvratu v druhé polovině filmu jsem se nedokázala sžít s žádnou z postav, takže najednou film skončil a vlastně ve mě nenechal žádný výrazný pocit - snad kromě opětovného konstatování toho, že lidi jsou hnusný a pocitu, že nám v žilách nekoluje krev, ale nějaká podivná oranžová tekutina (zřejmě byla na slevě jodová tinktura). Znova se na to nepodívám, na podobný téma už bylo natočeno hodně mnohem lepších filmů.

Sisyfos: Mýtus (2021) (seriál)

Jsem v šoku ze zdejšího hodnocení. Takhle doprasený zpracování docela dobrýho příběhu jsem už dlouho nezaznamenala. Zvládla jsem prvních pět epizod a dál už to prostě nešlo. Možná to měla být parodie? Terminator, McGyver a wuxia prvky.. Naprosto nelogicky jednající postavy. Fyzika, chemie a další vědecké obory dostávají v každém díle několikrát na prdel. Do toho špatné herecké výkony.. Ta hvězdička je za příběh jako takovej ten mi za těch pět dílů přišel fajn. Ale jinak fakt hrůza.

Všiváci (2014)

Šukající Langmajer je záruka další totální české sračky...

Gapdongi (2014) (seriál)

Jsem ohromně zklamaná. A to hlavně proto, že tohle "dílo" neuvěřitelně klame tělem. Na první pohled se totiž tváří jako kvalitní temná detektivka, je tam správně cool detektiv, patřičně odporný a slizký padouch.. A hlavně velmi zajímavý a atraktivní námět a základ příběhu. Už od začátku jsem ale měla plíživý pocit, že je něco špatně. Nejdřív jsem podezírala titulky, protože vliv špatných titulků může být opravdu velký. Ale ne, titulky of kingofbeer bývají kvalitní . Chyba je jinde. Skoro to vypadá, jako kdyby někdy navrhl námět a dítě podle toho napsalo scénář. Tolik nelogických zkratů, úplně pitomých postupů, který ne že nerespektují ani základní vyšetřovací postupy, ale naopak jdou přímo proti nim.. chování postav, třeba paní doktorky, která si zve svého psychopatického pacienta k sobě do bytu.. a další a další a další.. No, šest dílů jsem se snažila, ale prostě to nešlo. Tenhle seriál je největší shit co jsem viděla za posledních několik let z korejský produkce. Vysoký hodnocení některými hodnotícími si nedovedu vysvětlit. Buď jsou to fanynky MBLAQ, anebo prostě jenom vypnuli u TV mozek.

Český žurnál - Obnažený národ (2014) (epizoda)

Tohle že je práce FIlipa Remundy? Dost nepovedené. Navíc mi připadá trapný dělat si srandu z dolních vstev lidí, kteří prostě nemají na to jezdit někam do lepších lokalit, a tak si zaplatí aspoň to Chorvatsko a holt si s sebou vozí i jídlo, protože prostě na hospody už jim nezbývá. Pokud je v Chorvatsku takových Čechů většina, tak asi těžko čekat nějaký intelektuální fenomény. Je to prostě většinou obyčejný dělný lid, a i ten si potřebuje nějak odpočinout. Dělat si prdel z toho, že někdo nosí fusekle v sandálech.. není to sice nic esteticky pěknýho, ale u spousty lidí se radši podívám na jejich fusekle v sandálech, než na jejich kyselý nabubřelý držky. Mimochodem, ti Chorvati mi v tomto dokumentu přišli jako mnohem větší burani, než Češi.

Dědicové (2013) (seriál)

Hodně blbej seriál, takový Beverly Hills 90210 po korejsku.. Končím u jedenáctýho dílu a je mi úplně jedno, jak to dopadne. Nějak jsem asi podcenila, že cílovým divákem tohoto "díla" je patnáctiletý puberťák, což se ale dopředu nedalo odhadnout.. Nevydržím koukat dalších deset dílů na tupě se tvářícího Min-hoa, který se zjevným nenadšením hraje sedmnáctiletýho (!!!) a odporně sobeckýho fracka, pro kterýho je podstatný jenom to, že se zamiloval, a je mu úplně jedno, že tím ubližuje jiným. Stejně tak se nebudu dívat na Park Shin-hye, jejíž postava si nechá od ostatních studentek líbit tolik, že bych jí s chutí začala šikanovat taky.. Ostatní postavy taky stojí docela za houby, i když herci vůbec nejsou špatní - hlavně dvojka Kim Woo-Bin a Choi Jin-Hyuk. Ale jestli si chcete užít tyhle dva, vykašlete se na Heirs a pusťte si radši 166. epizodu Running Mana.

Odstřelovač (1993)

Není nic lepšího, než poslat na náročnou akci do džungle cucáka, kterej viděl džungli maximálně v animovaným Tarzanovi, natož aby v ní snad předtím absolvoval nějakej výcvik, že jo.. :-) A hádejte, o čem si asi povídají dva snipeři, když jsou večer pospolu? Samozřejmě o tom, kolik zabili lidí a jak byl ten první nejtěžší.. Sorry, větší sračku jsem už hodně dlouho neviděla a vůbec nechápu to dost vysoký hodnocení tady. Možná jednu hvězdu za Berengera, protože ten má prostě v maskáčích svoje kouzlo.

Máte slovo (2008) (pořad) odpad!

Tohle nepatří na veřejnoprávní televizi.