Sisyfos: Mýtus

Epizody(16)

Nevysvětlitelná událost odhalí geniálnímu inženýrovi nebezpečná tajemství skrytého světa a seznámí se s ženou, která za ním přišla z budoucnosti. (Netflix)

MartinezZ

2,5* -- Nápad to nemělo špatný, ale celek bohužel působí jako rozmáznuté hovno. Víte, takové to, když jdete a uvidíte před sebou rozmáznuté hovno, někdo do něj šlápnul, ale tak nešťastně, že po něm uklouznul a vy se jen divíte, jak dlouhou cestu mohl někdo takhle na hovně ujet, protože takhle daleko rozjeté lejno snad ani rozmáznout nejde. Tak takhle moc tenhle seriál, který max 3-4 díly příběhu rozmázl na neuvěřitelných 16, působí. Místy to působí navíc hrozně amatérsky a člověk by řekl, že si to natáčel někdo na crowdfunding. nebo se na tom střídalo strašně moc lidí. ()

madline24

I kdyz jsem tomu na zacatku neverila, zvladla jsem vsech 16 nekonecnych dilu, protoze miluju vsechno, co je o cestovani casem a navic jsem nedavno objevila kouzlo JK kinematografie:)  Reknu to asi takhle: dokoukat se to da, ale chce to byt bud slusnej masochista, nudit se, nebo byt zavislak na cestovani casem jako ja, jinak je to k nepreziti. Namet super, herci me bavili, ale: je to moc dlouhe, serialu by sluselo 9-10 dilu, tech 16 je ulet, nuda a roztahanost, ktera je o nicem. A druha vec (asi to nejhorsi, co bilo do oci): nulova chemie mezi dvema hlavnimi hrdiny. Pritom jsou nonstop na obrazovce a prave interakce mezi nima je to hlavni. Tihle dva vypadaji, ze jsou prinejlepsim bracha a segra, navic z rodiny, kde dotek je sprosty slovo. Uplne je z nich citit, jak se k sobe nechteji ani priblizit. Za me tohle bylo asi nejhorsi, ta nekonecna delka se dala zvladnout:) ()

Swifft

Tak jsem to dokoukal.... Námět moc pěknej, zpracování jednotlivých dílů relativně dobrý, pokud vynecháme nelogičnost chování značné části účinkujících. Pokud se ale zaměříme na to cestování v čase, tak je tam tolik paradoxů, že je to vlastně nesmysl... nemluvě o závěru, kdy jsou tam hlavní hrdinové spolu, i když je to nemožné, protože So-he je v té době asi 13.... Škoda, že to nenatočil někdo schopnější. ()

Kothy

Zajímavé korejské sci-fi o cestování časem. Celé se to točí kolem mladého genia, který vede multimilionovou společnost. Ten přežije pád letadla a z budoucnosti za ním přicestuje záhadná dívka. Postupně pronikáme do děje a začne nám vše dávat smysl. Svět stojí před globálním zničení a velkou roli v tom hraje sestrojení stroje času. Tohle se vlastně řeší celou dobu. Postavy stále neví, zda mohou něco změnit, nebo jestli je vše předem dané. Místy to trochu připomíná Terminátora a samo si to z něj občas utahuje. Možná to nemuselo být tak natahované, ale jinak se mi to líbilo. Hlavně finále je super. "Budoucnost není předurčena." ()

Krysap

Jsem v šoku ze zdejšího hodnocení. Takhle doprasený zpracování docela dobrýho příběhu jsem už dlouho nezaznamenala. Zvládla jsem prvních pět epizod a dál už to prostě nešlo. Možná to měla být parodie? Terminator, McGyver a wuxia prvky.. Naprosto nelogicky jednající postavy. Fyzika, chemie a další vědecké obory dostávají v každém díle několikrát na prdel. Do toho špatné herecké výkony.. Ta hvězdička je za příběh jako takovej ten mi za těch pět dílů přišel fajn. Ale jinak fakt hrůza. ()