Super 8 (2011)

JeyJey se snažil, snažil se moc. Po technické stránce je to takřka brilantní nemluvě o tom, že malí herci jsou opravdu výborní. Bohužel ale film postrádá překvapení, je plný klišé a jeho závěr mi přijde poněkud "jednoduchý" nebo chcete-li stupidně americký.

Drive Angry (2011)

Jako komedie to místy funguje opravdu výborně, takový více americký Machete, řekl bych. Ale jinak je to ohromná stupidita (říkám.. Machete). Tak či tak William Fichtner svou postavu zvládl excelentně a Nick, Nickovy to prostě střílí, i když ze sebe dělá rok od roku čím dál většího čů*áka (omluvte prosím hrubou mluvu). Skoro se stydím říct, že jsem se u toho i bavil, ale to bude spíše tím, že jsem celou dobu přemýšlel, jestli to pan Lussier myslel vážně.

Zelený sršeň (2011)

Komediální verze Nolanova Batmana (samozřejmě jen hrubý obrys), takhle mi to připadalo. Každopádně mě to mile překvapilo, vůbec jsem se nenudil a dokonce se u toho dalo i zasmát. Jedna hvězdička navíc za Waltze, který se mi líbil nejvíc (ještěže ho Tarantino pro ten Hollywood objevil).

Studio 30 Rock (2006) (seriál)

Jack Donaghy alias Jackie D. je prostě borec! A to nejen přes mikrovlnky...

The Loved Ones (2009)

Je to hodně hodně ujetý, čekal jsem ovšem silnější zážitek. Mimochodem nemůžu si pomoct, ale scéna kdy se šílená barbie snaží zabít hrdinovu přítelkyni v jejím autě mi připadá spíše jako parodie na Vřískot nebo na nějakou podobnou "sekačku/kráječku/bodačku".

Kung Fu Panda (2008)

Pohodovej animák. Panda co dělá kung fu tady prostě ještě nebyla no. Jo a taky vám připadalo, že jednu z hlavních rolí "hrál" Mistr Yoda?

Tenkrát na Západě (1968)

Přiznám se, že fanda westernů opravdu nejsem. Ano u 'Once Upon a Time in the West' hraje bravurní hudba a skvělá filmařina z tohoto snímku přímo cáká, ale já jsem se tak strašně nudil, že to skoro ani nedovedu vyjádřit. Je tam několik skoro dechberoucích scén, ale film má přece diváka bavit po celou dobu. Jsem si jistý, že Vám všem filmovým znalcům je tento komentář proti srsti, ale když chci já usínat při poslechu nějaké skvělé hudby (třeba i klasiky), tak si raději vytáhnu dědův gramofón.

Mama (2013)

Andres Muschietti si otevřel hororovou kuchařku, nalistoval stránku 'strašidla po japonsku' a začal vařit jednoduchou, na první pohled vcelku vydatnou Mámu. Bohužel jediné co mě v jeho receptu ve výsledku překvapilo, byla Jessica Kaštan jakožto černovlasá rockerka. Nemluvě o tom, že mi celkový dojem úplně pokazilo zbytečně přeslazené závěrečné sousto, po kterém jsem měl chuť celý pokrm vyzvrátit a předhodit sousedovic psovi. Alespoň tu přílohu ale kuchař trefil docela dobře, nic se totiž nevyrovná strašidlu s troškou malých dětí.

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Morfoval jsem s nimi každý den u SuperMaxu. Ach jo.

Máslo (2011)

Scénáristé v USA mají velmi, velmi snadný přístup k drogám, protože takhle nesmyslně máslový scénář bych čekal možná tak v reklamě na máslovou Heru. Myslel jsem si, že mám stupiditu za velkou louží zmapovanou celkem komplexně, nemám! Kdyby tam nehrála Olivia Wilde prostitutku nejspíš bych to nedokoukal a určitě bych nedal dvě máslové hvězdy.