• Pohádka

Parohy (1947)

hvězda za Sylvu Langovou,jinak se to opravdu nějak nepovedlo....pro mne tedy rozhodně

Labyrint (2015) (seriál)

porušila jsem svoje pravidlo nečíst komentáře předtím,než napíšu vlastní...dobře mi tak! nechápu,proč se (kdejaký,nejen tenhle) "chudák film" při hodnocení pořád musí konfrontovat se severskými kriminálkami ...možná to bude tím,že jsem jich asi moc neviděla,pokud vůbec,a prý kdo nepoznal.......ale Labyrint se mi líbil a basta,ať jsou severské krimi temnější,chladnější,mystičtější,napínavější a já nevím jaké ještě... :-)

Amy (2015)

smutný příběh,bohužel,jeden z mnoha..o to smutnější,že k rychlému konci přispěla mj. nenasytnost pár nejbližších...jinak ani malý sál,ani malé plátno neubraly Amy na hlase,ani na křehkosti její duše - přes veškerou drsnou slupku...ale hodně mi pro mou nedokonalou angličtinu chyběly titulky u písniček

Cesta do Vídně a zpátky (2007) (TV film)

v paměti mi utkví bohužel jen pěkná hudba,jinak pro mne taková průměrná podívaná :-)

Interstellar (2014)

předlouhá pohádka o tom,jak šikovný farmář k vesmírné lodi přišel a kterak si úplně se vším poradil

Soudkyně Barbara (2015) (pořad) odpad!

propána,proč jsem to chtěla vidět?!příběh na mrtvici,(spíš na palici),herecké výkony taky na dvě věci...kdyby to bylo vydáváno za něco komediálního,možná bych i hvězdu dala,ale ani scénář,ani zpracování mi tu radost nedopřály a už nikdy nedopřejí

Červená Karkulka (2011)

sice pra-po-div-ná Karkulka,docela dost komplikované příbuzenské vztahy,hodně neutěšená vesnice,ale budiž,ke strašidelné pohádce to patří a když i to kamení nacpané do břicha tam bylo....celkově se mi to opravdu líbilo :-)

Occamova břitva (2012) (TV film)

ať si kdo chce co chce říká a brblá na českou televizní tvorbu,mně se to líbilo....na rozdíl od předešlého hororu jsem aspoň byla každou chvíli v napětí....přiznám se,že závěr jsem nečekala,ale film o body u mne neochudil

Za zdí (2008)

já a horor,to už musí být,nalákal mne maják.....no,žádně kousání se nervozitou do rtu,ani mrtvičné záchvaty z hrůzy se nekonaly,možná jsem si chvíli i zdřímla,protože je mi záhadou,kam zmizela Monika....byla tam vůbec nějaká??

Paříž v pohybu (2010) (TV film)

staré záběry z Paříže,promísené se současností,zajímavosti o historii i budování městské dopravy,všechno doplněné dobovou hudbou...moc se mi to líbilo,moc! jednoduše - poučné,zábavné,šťavnaté