Lucky Louie (2006) (seriál)

s tatou a mamou, teda spis tou mamou, bych si teda tady tenhle serial nepoustel , nebudu zastirat, ze to neni sproste az na pudu (USA) ale musim rici, ze jsem se nasmal a 13 dilu zhlednul prakticky nonstop. takze bych dal 4,5 necelych, porad to vychazi na 5. mozna az budu o neco starsi, pujdu nize :D

Lhaní po americku (1997)

97 lidí na CSFD, to je docela málo hodnocení, určitě koukněte, super film, opravdu se mi to líbilo ... 9z10

Mlha (1980)

Atmosfera super, ale to je pro me asi tak vsechno. Od Carpentera mam teda rafsi jine filmy :-)

Skyfall (2012)

Dobré to bylo. Velmi pěkné obrazy a scenérie. Paráda

Zvětšenina (1966)

Film, který se mnou zamete a nahlodá moji zvědavost tak, že si o něm sháním informace a chci se dozvědět více nejenom o filmu, ale tvůrci, hercích, souvislostech, nemůže jít pod oněch pomyslných 80(4)......Nemám rád alegorie a těžko uchopitelné "metafory", ale tady mi to opravdu nevadí...Myslím, že každý filmový fanoušek by toto měl mít skouklé, opravdu velmi specifické dílo.

Prostřeno! (2010) (pořad)

verbal ,dobrej komentar jaxvine xD, nicmene ja davam 4*,divame se na to radi,nektera hovada jsou tam super :)

Fontána (2006)

1) U filmu se pro mě zastavil čas. 2) Pohnul mými emocemi a zapnul empatie na plné obrátky. 3) absolutní katarze + geniální soundtrack http://www.youtube.com/watch?v=7FDAkpQSJVA edit : to ,jak Tommy dopíše tu knihu a všechny tři linie se protnou a k tomu ta hudba , no nemám slov :-) ten film na mě zapůsobil podobně jako Prot, i když je smutnější