Vražda na objednávku (1954)

fatalni ,tezko na svou dobu prekonatelny film ..jiste jste si vsimli Mistrovych hratek s kamerou ,kdy jako jeden za mala v tehdejsi dobe pouzil 3d techniku ,kdy snimal misto vice kamerami ,nejlepe to lze videt kdyz ma inspektor usvedcujici klic v ruce a hlavne ,kdyz manzelka v sebeobrane smatra po nuzkach ,.jeji ruka jakoby se vztahuje k divakum ....je to mistrovska vec ,stejne jako kazdy hitchcockuv film ..tohoto pana bezmezne obdivuji

Noc žraloka 3D (2011)

pro filmy o zralocich ,rybach a podobne morske haveti ,a dalsich zviratech mam slabost a pokazde tyto filmy dokoukam ....u techto filmu nemusim vlastne vubec premyslet - dokonce se da rict ,ze v zajmu veci je lepsi nepremyslet vubec a u tohoto filmu to plati dvojnasob ... Neskutecne naslapany cernoch ,ktery nejdrive doplave na breh s jednou rukou ,aby pak sel zalozit ohen a zabit zraloka ostepem, toto prezije a potom pri prevozu pres jezero sam spadne do vody ,aby zachranil kamose ,na kteryho o minutu pozdej vyskoci zralok znicehonic z vody a slupne ho uplne total a skutru se nic nestane :D - pritom nemohla tak blba paryba nic vedet :D no nic ...tyto filmy jsou pakaz a nedaji se srovnat s mistrovskymi kousky, ale zase asi by byla nuda ,kdyz by filmy byly vsecky TOP ,musi byt i ty horsi ,no a ze je to teda se zralokama ,i kdyz dost debilnima ,davam 45/100 (na 2 to nebylo) Pirana nova se mi libila daleko vic :)

Opožděná vražda (1987) (TV film)

Naprosto stejné jako Aluska88. Bohužel jsem před koncem těžce usnul ,ale spíš vyčerpáním ,protože jinak mě tento kratký film celkem zaujal. Samozřejmě díky mysteriu, což vy nevíte ,ale to já mám na filmech asi nejvíce rád ,a taky díky pěkné plejádě a koncentraci skělých herců na tak malém prostoru. Tak jak jsem dřív neměl rád CZ/SK/CS filmy ,tak jim pomalu některým přicházím na chuť, (já už jsem mu situaci vysvětlila - no to si dokazu velice zive predstavit :D (pani drbna jak vidle)) a naším zasloužilým hercům taky. Škoda že jsem neviděl závěrečnou dedukci, film si dokoukám. Na hodnocení to myslím nic nezmění (70/100). PS.Langmajer je v te uniforme na zacatku fakt bourak :D

Úkladná vražda (2006)

Rád bych začal tím, že ani po tomto filmu nevím co si mám myslet o A.Baldwinovi. Jestli je herec dobrý, nebo jestli neumí hrát vůbec. Schválně jsem se na něj zaměřil a prostě opět jsem na hranici :D třeba až konečně mrknu na Shadow, tak se rozhodnu. Moss, Wilson, Goldblum - dobré herecké výkony, Jeff a jeho giga uši :D Poslední si nechám na paškál hlavní postavu mladé nevlastní dcery, která je opravdu "zákeřná sviňe", nicméně herečka sice dobrý výkon, ale jinak už jen díky vzhledu a čemusi co dokážu popsat asi až po druhém shlédnutí (což se bohužel nestane) bych NIKDY kvůli takové young rašpli svou manželku nezabil. Dabing opět zabil, některé dialogy se cítí člověk fakt trapně :) No myslím, že na večerní kouknutí v pohodě, zlatý průměr 50/100 PS.: opět abnormálně dementní překlad názvu filmu, ale asi sme si už zvykli viďte :D celkem mazec hodit úkladná vražda ,když ten detektiv začne čenichat ihned a nakonec se ukáže ,že to celý posrali tu vraždu ,kdyz zapli motor a hned ji tam dali do toho auta (nedokázala by to ,když byla v bezvědomí určitou dobu). Nevím, jak je těžké napsat scénář a dohledávat potom logické chyby ,ale toto mě u filmu,kde hrají tak znamí herci a tváří se jako vážné drama/thriller vyloženě vytáčí.

Simpsonovi (1989) (seriál)

serial ,s kterym vyrustam ,starnu ...kazdy dil jsem videl vic nez jednou ,vzdy se u nich zasmeju , s pribyvajicim vekem vzdy poodhalim dalsi a dalsi narazky a vtipy a neznam lepsi zabavu nez jsou Simpsonovi nikdy je zadny jiny serial netrumfnul ,ani se jim nepriblizil a bude to tak stale , skladam hold scenaristum a taky jim patri velke diky za to ,ze serial bezi skoro 25 let a stale je na vysoke urovni ,stale zabavny ,zkratka GENIALNI PRO ME NEJLEPSI SERIAL / FILM vubec .... 1000%http://www.nejlepsiserialy.eu/animovany/simpsonovi/

Můj soused zabiják (2000)

vcelku originalni ,svizna oddechovka ,ktere by bylo nejlepe bez jejiho pokracovani :D

Columbo - Rekviem pro padající hvězdu (1973) (epizoda)

dnes jsem se na to dival a opet klasicky Columbo,jak ho mame radi ...vecne se vracejici stoural ,vtipne momentky ,skvela dedukce ...jen jak rikam : skoda ze neni Columbo mysteriozni - bohuzel zname pachatele od zacatku ...jinak bych tohoto detektiva vynasel do 5* vysin pokazde