Ghost Rider (2007)

podle me zbytecne negativne hodnocene .. me napriklad taky nebavila magnolie ,ale radsi sem ji ani nehodnotil ,protoze tam tu preciznost vidim ,ale film me vubec nebavil a nechci srazet filmu hodnoceni .. Ghostrider sice neni vubec mistrovske dilo ,ale to se snad u komixovych filmu neocekava, jde o zabavu ,a tu v tomto filmu urcite najdete ...P.S. mam rad Cage :D sice to neni buhvijaky herec ,ale proste je dobrej ,pro me ma urcite charisma ,ktere tezko popisu ,ale to je jedno

Byl jednou jeden král... (1954)

krásná pohádka, jen díky tomu shrnutí jsem si vzpomněl na dětství a o tom to je :)

Obecná škola (1991)

co dodat ....Sverakovi jsou skveli ,mam je rad ,a tento film zustane nejen nasi,predchozi , ale i budouci generaci navzdy v nasich srdcich :)

Psycho 3 (1986)

1. strasne debilni plakat :D kdyz by ho videl Hitchock ,podle me by se nasral tak ,ze bysme ho od Churchilla nepoznali :D Jinak film jak uz je psano nize je pomerne zbytecny ,legendarni puvodni snimek nema cenu porovnavat ,a bohuzel trojka nedosahuje ani kvalit dilu druheho ,ktery me velmi prijemne prekvapil ... Nicmene i tak ta psycha proste kdyz uz nic ,tak aspon vzdyt dokoukam a zajima me to ,jestli jeste bude nejaky zvrat ,co se jeste o Batesovi dozvime ,a je vidno ze v tomto dile vykapaly posledni kapky ... Celkem s vaznymi obavami pujdu do "prequelu" psycho IV ,tak drzte palce :D tento film opravdu prumer ,takze 50%

Oko dravce (2008)

69 ?? hrube podhodnoceni filmu , nekdy kdyz ctu ty nazory ,tak mam pocit ze nekteri si tu spis vybiji svoji slovni ekvilibristiku aby se predvedli ,ale co se tyce samotneho hodnoceni filmu, tak ac ma byt subjektivni ,tak nekteri ste moc :D za me minimalne 80-85 EDIT : ted si dokonce ctu ty spoilery tady v komentech a to me celkem taky dost zarazi a nasira :) (Blizzard napr)

Psycho II (1983)

povedený film ..dlouho jsem se mu vyhýbal ,jelikož jsem si nechtěl kazit atmosféru a dojmy z prvního dílu, ale nakonec jsem byl velice příjemně překvapen. Solidní scénář, hodne zamotaná, leč zajímavá a nečekaná pointa dávají v mých očích spolu s přiměřenou stopáží a bez hluchých míst dohromady 80% chválím scénář a hudební doprovod, Hitchcock to není, ale kvalitní film ano

Okno do dvora (1954)

Velmi zajímavý film. Nicméně Vertigo se mi líbilo o dost víc díky šokující pointě. Tady v tomto filmu se jen potvrdila předtucha hlavní postavy a víceméně bylo už od začátku jasné, že je soused skutečně zločinec. Nicméně to je jen jediný poznatek ,jinak film srší vtipem, skvěle poskládanými dialogy a opravdu z nuly na sto stupňujícím se napětím. Hitchcock byl opravdu génius, silně pochybuji, že by někdo dokázal natočit na tak malém vyprávěcím prostoru cokoliv alespoň z poloviny tak dobré (napadá mě jen Schumacherova Telefonní budka). Určitě se patří vyzdvihnout herecké výkony miláčků tehdejší doby - Jamese Stewarta a Grace Kelly ...90%