V bezpečí (2018) (seriál)

Seriál lepší než Stranger, horší nez Innocente Mateo Vidal. SPOILER SHIELD. Celkem dobré občas ale seriál bolehlav. A ten koniec. Pane Bože kvůli Jenny umřeli ďalší 3 lidi a nespočet rodin zničených, Tom Delajny rozmrdal úplne všechno a svým psychopatstvim je skutečný padouch seriálu kterému vše prošlo a rozmrdal rodinu komplet Sophie, která ho milovala, kryla a získala pro něj zpátky Jenny. Jinak super herecké výkony až na Toma, který se tváří celý seriál nasraně.

Temné nebe (2013)

Jo je to béčko jako hrom, ale proklatě funkční horor, kdy nepříjemný pocit se dostaví když se má dostavit. Mohl bych hanit cast, nebo scénář ale přivřu oči a tu pátou hvězdu tomu rád dám, protože když má film zabrat, tak zabere.

Cizinec (2020) (seriál)

Od zhlédnutí Stranger se bojím otevřít lednici aby na mě nevyskočil Adam a zvolal Kde je Corinne. Pořádně hluchý cast a špatný výběr herců a oproti El Innocente vyústění nedává smysl a hodně linek zůstane hluchých, takže příběhy se nespojí. Musím zjistit jak je to v knize, zda to autor všude fakt takto usekl.

Smrtelné zlo: Probuzení (2023)

Jsem nadšen!! Krásný přírůstek do Evil.Dead rodiny a konečně funkční AAA horor kde to krásne akčne odcejpá.

Banda (2019) (seriál)

Jediná opravdu chyba seriálu je nefunkční Starlight. Každý díl s láskou doufáme že jí někdo rozbije držku

Castlevania - Season 1 (2017) (série)

Pamatuju jak jsem to v roce 2017 koukal a divil se, že je tak krátký seriál, kde se to vlastne moc daleko nepohne. Tehdy mě to i celkem bavilo, že je to tak gore. Nyní když jsou 4 série a mí přátele z DnD to všichni zkoukli jsem tomu dal druhý pokus. A teda musím říct že to nic světaborného není. Po 3 dílech ani nemám chuť to koukat dál. Jsou na trhu lepší anime.

Kabinet kuriozit Guillerma Del Tora (2022) (seriál)

Béčko, věřte nevěřte style. Aspoň prvé 3 diely sú príbehovo stráviteľné a dobré ale 4. a 5. sú katastrofa a skoro odpad.