Stíny temnoty (2012)

Ano je to špatný ano je to tak. Wesley se ohánět umí a potřeboval peníze tak proč ne. Příběh stál teda za starou belu. Nejvíc oceňuji souboj mezi Snipsem a mužem v železné masce. 25%

Zombeavers (2014)

Jo je to hloupý a jo efekty bobrů stojí za prdlačku ale o to víc je to komedie a o to víc jsem se bavil. 60%

Mroží muž (2014)

Pan Kel, z kterého se stane postupem času pěkný kekel. Vtip střídá nechutnost a naopak. Film se docela povedl čekal jsem to o dost horší a myslím si, že stojí za shlédnutí. Vzhled mrože je moc povedený. Smith se snažil a vylezlo z toho něco nečekanýho a šílenýho a to já mam rád. Jsem zvědav na zbytek trilogie. 65%

Exists (2014)

Found footage je špatnej nemam ho rád ale občas se tam najde kousek, který není úplně k zahození a to je tenhle film. Bigfoot nahání strach dělá dobrou atmosféru a je to snesitelné. V tomhle stylu hororu s ničím novým nepřijdou, natočený to bude vždy stejně takže co se dá dělat. Akorát jsem rád, že občas ten film je i originální s dobrý námětem, Maska Bigfoota byl dobrá. 50%

Země policajtů (1997)

Je tu pěkná skvadra známých herců někdo má sice jen menší prostor ale je tam. Stallone hraje dobře je to jeho lepší výkon ale přijde mi jako kdyby byl celý film unavený pač se tak tváří, mluví i hýbe. Jinak je to pěkný zkorumpovaný drama. 60%

WikiLeaks (2013)

WikiLeaks asi zveřejnilo moc věcí a tak přišla revoluce kde se budoucnost cpe dopředu a vědět všechno je prý velká moc. Benedict Cumberbatch hrající zakladatele WikiLeaks podal dobrý výkon. Možná, že ten člověk to myslel i dobře ale nevim jestli všechno dát na net je úplně výhra ale tak co tohodle muže hnalo dopředu jeho ego a touho za tim říct všechno. Docela se divim, že ten člověk ještě žije potom všem co dal na net a co všechno tam může ještě dát. Daniel Brühl mi přestává být tak protivný. Film docela ušel dozvěděl jsme se něco novýho ale nijak zvlášť mě to teda nebavilo. 55%

Falešní poldové (2014)

Jo občas to sranda byla to se musí nechat. Jen mě trochu štve, že se už nedělaj komedie, které baví od začátku do konce. Příběh docela ušel. 50%

Super Hybrid (2010)

Tyjo tak tohle byla šílenost. Čekal jsem nějakej super zběsilej A.I. systém co se pomátl a ona to byla takovádle hovadina. No třeba se najdou lidi co maj tohle rádi. 30%

Hon na ponorku (1990)

Hutná atmosféra hluboko pod vodou kde nic není slyšet za to je vidět brilantní Sean Connery. Halda známých tváří mu krásně asistuje v tomhle prvotřídním thrilleru. Tenhle film je po každém zhlédnutí lepší a lepší. 85%

Příběh rytíře (2001)

Parádní oddychovka s výborným Heathem Ledgertem. Historická komedie, která pobaví plus dobrej soundtrack rovná se dobrá zábava. 75%