Halloween (2018)

Tohle odporně smrdělo klasikou a když říkám odporně myslím tím to, že Michael Myers je ve formě a to v takový, že si to asi neumíte ani představit. Tohle je to čemu říkám pokračování, konečně někdo kdo natočil něco po X letech a nezvoral to. Ze začátku je jen takový pomalý tempíčko a samý kecičky, kde se dozvíme jak na tom všichni jsou po 40 letech. Ale jakmile se Michael Myers dostane na svobodu tak fíííha to je krvavá jízda. Přišlo mi, že snad vyvraždil celou ulici. Film má svoje tempo, které mu svědčí a hlavně i atmosféru a scény kde je úplné ticho jsou fakt srdcem tohohle filmu. Vraždy jsou vostrý a násilím se nešetřilo. Konec má hlavu a patu a já jsem naprosto spokojený. Jestli tohle Carpeneter viděl tak si myslím, že musí být taky nadmíru spokojen. Za mě 85%

Diagnóza žárlivost (2014)

Mno a nebýt Joyho a pohledný Ali Larter byl by to špatnej vtip. 35%

Oko v oblacích (2015)

Jedná se o jednu jedinou misi skoro všechno se odehrává z kanceláře ministra a nebo bunkru plukovníka a pilota dronu ale ta atmosféra by se dala krájet. Mělo to sílu a tak slušné herecké obsazení. Asi to nic z toho není jednoduché ale někteří jedinci mě tam fakt vytáčeli. Zajímavý snímek, který mě ani ne chvilku neodtrhl od sledování. 75%

Pes zabiják (2017)

Parta zlodějíčku uteče před policí do prázdné továrny. Tedy aspoň si to myslí. Je ta s nimi zavřený i pes, který je na steroidech a je používán k psím zápasům a svého trenéra sežral. Mno a tak začíná hra o život, Nakonec najdou i pěkný prachy ale pro ty si přijel majitel, který je i majitelem psa. Až na některý zbytečnosti se jedná o docela originální film s fakt perfektním obsazením. Nic extra to není ale za nápad a herce to docela jde. 55%

Špión, který mi dal kopačky (2018)

Nikterak nadprůměrná komedie ale bavil jsem se. Je to spíše akční komedie ale dost scén bylo fakt dobrých a i jsem se několikrát zasmál a taky potěšila Praha a dokonce i česká písnička. Mila Kunis je top a já si film užil. Jako jednohubka na kterou si už asi nepodívám musím říct, že to opravdu šlo. 60%

Apostle (2018)

Thomas Richardson (Dan Stevens) je vyslán na ostrov kde se nachází jeho unesená sestra. Už na začátku tuší, že to asi nebude snadné a že po něm půjdou. A tak si vymění totožnost s jedním pánem na lodi a nepletl se. Film má 130 minut což je dlouhé ale film se snaží o vybudování nějakých vztahů mezi postavami a on tam nějaký ten vztah nakonec je. Ze začátku je spíš atmosféra dost tajemná a taková ta kde je strach ze sekty. Sekta uctívá něco jako "ONA" a mají docela zajímavé způsoby jak uctívat. Mno a pak se to začne kazit a zjistí kdo je Thomas Richardson (Dan Stevens) a taky nějaké ty vztahy mezi lidmi z vesnice. A pak přijde docela hukot a scény s očištěním a mlýnkem mají docela grády. Tohle asi nebude snímek pro každého a bude se nudit ale mě na něm něco zaujalo a docela sem si to užil a nijak zvlášť se nenudil, prostě zajímavý horor, který si postupně buduje grandiózní finále. Jsou tu i lidi, kterým fandíte a které by jste nejradši zabili sami. 75%

Starship Troopers: Záchrana Marsu (2017)

Příběh naprosto jasný ani se nemohl nijak vyvíjet což vlastně zjistíte po 20 minutách snímku. Animace podobná jako u Final Fantasy Esence života. Docela dobře se na to koukalo. Rozhodně lepší než nějaký hraný díly této série. Takže proč ne. 60%

Fullmetal Alchemist – hledání kamene mudrců (2017)

Znám anime a mangu takže jsem věděl do čeho jdu. Zpracovaný je to dobrý, ten vizuál a souboje jsou dobrý ale ta zbytečně dlouhá stopáž, kde je skoro hodinu nuda je hrozná. Pro fanoušky tohohle stylu to asi bude vetší bomba ale já jen okrajově vím o co jde a tak mě zajímala hraná verze ještě když se toho ujmul Netflix. Škoda jen těch dlouhých nudných pasáží v prostředku filmu. Kdyby přidali více soubojů mohlo to být u chlup lepší tedy aspoň pro mě. 55%

Goon: Last of the Enforcers (2017)

O proti jedničce jsem se tolik nebavil. Nebylo to špatné pokračování je to bylo to samé s trochou nudy a rodinnými problémy. 55%

The Hollow Child (2017)

Další horor nehoror, který má až něco skoro ve finále. bez jakéhokoliv napětí, strašení a atmosféry. S klasickým klišé koncem, který byl jasný hned. Průměrný snímek co neurazí ale když ho neuvidíte nic se Vám nestane. A přitom příběh nezněl špatně jen to prostě bylo špatně napsáno a natočeno. 40%