Modlitba lovce (2017)

Takový normální jednoduchý příběh o zabijákovi/feťákovi co chce ušetřit život mladé holky. A taky díky ní najde odvahu jít za svojí rodinou a zabít svého šéfa. Plus nějaká ta akční scéna a je konec filmu. Sam Worthington dobrý, akce dobrý a film průměrný. 50%

The Wall (2017)

Na začátku se něco semele a pak už je vlastně koukáte na rozhovor amerického vojáka a arabského snipera. Sniper je velice chytrý a dost tomu přidává i konec snímku. Psychologická hra je zajímavá a snímek mě bavil a na to, že se tam toho zase tolik neděje to dost uteklo. Čekal jsem nějakou nudu ale ta nějak nepřišla protože mě zajímalo co bude, jak to bude a proč to bude a najednou byl konec. 70%

Zabít Gunthera (2017)

Když jsem viděl trailer říkal jsem si, že to by mohla být dobrá zhovadilost a sranda. Jediný co to není je sranda. Film má 90 minut a to úplně zbytečně. Kdyby to mělo třeba jen 30 šlo by to. Jediný co je tam dobrý je těch 15 minut s Arniem, jenže to je až na konci a vydržet těch zbylých 70 minut je docela fuška. Jako film, u kterého se bude pít či se opájet něčím ostřejším a ve více lidech by to možná jako blbej vtip šlo, ale jinak teda fakt ne. 20% a to jen za Arnolda Schwarzeneggera.

Wheelman (2017)

Film se skoro celý odehrává v autě. Už jsme to jednou viděli s Tomem Hardym ale ten měl jen problémy doma a v práci. Frank Grillo má problémy doma ale i u mafie a tak dělá po večer řidiče lidem co vykrádají banky a celý se to nějak zkomplikuje. Docela slušná jízda a byla i akce a 80 minutek uteklo jako voda. Řešení problému docela se zdá být jako dobré zakončení filmu. Dobrá jednohubka 60%

Slender Man (2018)

Tak tohle byla jedna z nejhorších věcí co jsem kdy viděl. Slender Mana jsem si párkrát zahrál a to mělo koule a docela při hraní tuhla krev v žilách. Ale u tohohle filmu jsem normálně usnul jaká to byla kravina. Některý scény byly docela slušný ale to nezachrání 90 minutový snímek. Velká bída 20%

Arizona (2018)

Slušná komedie říznutá thrillerem a násilím. 60%

Poslední zúčtování (2018)

Viděli jste Náhlou smrt s JCVD? Tak tohle je to samé akorát o 23 let později ale místo na zimního stadionu je tu fotbalový a nejdu tu o prachy ale o politiku. Docela to šlo ale stejnak jsem se občas nudil a na to, že Dave Bautista je mariňák a vazba mi přišlo, že moc neumí ale střílet mu šlo. Kdo má rád akční B směle do toho, kdo ne tak ruce pryč akorát by jste se spálili. 45%

Delirium (2018)

Docela slušná psychologická jízda, která má super konec a dost mě to bavilo. Není to určitě nic světoborného ale pozornost si to zaslouží alespoň od fanoušků Hororů/thrillerů a psychologických snímků. 60%

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Průměrnej béčkovej akční film kde je velkej žralok. Koukat se na to dalo, ale opravdu se o žádný zázrak nejedná. 55%

Nádech pro lásku (2017)

Andy Serkis natočil svůj první film a hned na poprvé je to super. Film je o Robinovi, který ochrne na celé tělo krom hlavy a po čase se rozhodne, že teda v nemocnici neumře a chce domu. Během pobytu doma vymyslí za pomocí jeho přítele profesora invalidní vozík na kterém je přidělaný dýchací přístroj. Procestuje spousty zemí a dožije se dalších x let ikdyž mu bylo diagnostikováno max tři měsíce. Film mě bavil a Garfield byl super a to hýbal jen hlavou. Zajímavý snímek co stojí za shlédnutí. 75%