• Krátkometrážní

Pod Jezevčí skálou (1978)

Vždycky když je první sníh, tak jeden z mých kamarádů zahlásí: 'Sníh, snížek!!' :)

Na pytlácké stezce (1979)

Tomáše Holého mám zkrátka v oblibě a Na pytlácké stezce se vždycky rád podívám. :)

Mazaný Filip (2003)

Mazaného Filipa jsem viděl tolikrát. A stále se nemůžu nabažit tohoto krásně absurdního humoru. Ani tady nebudu vypisovat všechny ty hlášky, co mě pobavily, jelikož bych se upsal.. Radši si něco píchnu, protože 'injekce lééčíííí..'! :D

Kiler (1997)

Juliusz Machulski je stěžejní polský režisér. Jeho - troufnu si říci dvorními - herci jsou Cezary Pazura a Jerzy Stuhr. Kiler je záležitost podobná filmům Guye Ritchieho a rozhodně nepokulhává nijak pozadu. Nevím, zda to je tím, že umím polsky, ale spíš bych to tomu nepřisuzoval..anglicky umím taky. :D

Choking Hazard (2004)

Někdy je zkrátka ten správný čas.. čas na střílení zombivců. :D

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Konečně se Bradavice dostaly do roviny, kterou v knížkách tolik zbožňuju..a tou jsou úmrtí důležitých postav. ]:-| A když se toho všeho ujme Alfonso Cuarón a Emma Watson si obleče parádní mikinku, je vystaráno. :D PS: Po zhlédnutí celé série korunuji tento třetí díl na nejlepší díl celé série a David Yates se může jít zahrabat!!!

Zahulíme, uvidíme (2004)

Harold a Kumar je prostě dvojka, která mě dostatečně pobavila a přitom nijak neznechutila (jak to v poslední době u takovýchto filmů bývá). Dík. :)

Garfield ve filmu (2004)

Chudák Murray, musel tuhle nudu snášet ve studiu. Hvězdičku za Garfielda samotného a hvězdičku za lasagne.

Nevyhrožuj (1996)

Někdy je nemůžu vystát, někdy mi nevadí..Wayansovi. Tady to bylo tak napůl, ale pár momentů mě pobavilo.