Sex ve městě (2008)

celkem ucházejí pokračovaní výborného seriálu... a všechny vdavekchtivé slečna a vlastně už i ty vdané a rozvedené asi přijdou o dech při přehlídce svatebních šatů pro Carrie : -)

Sex ve městě 2 (2010)

tak troch reklama na Abu Dabí pod nánosem makepu už trochu přestárlých hlavních hrdinek..ale pokud víte,co a nebo kdo je to Valetino,Gucci a nebo DG: -)tak Vás to stejnak bude bavit:-)

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

tohle je hodně dobrý..a mohlo by to být ještě lepší..nebýt toho trochu klišovitého a přehnaného moralizování:-)které se tam typicky americky vkrádá:-)

Laboratoř pro chlapy Jamese Maye (2010) (pořad)

che,,,che...to jak se James May snaží zlomit pomocí vědců a kouče prokletí anglické fotbalové reprezentace..a pokouší se odčinit zahozené penalty Gerrard,Lamparda,Bettyho,Beckhama a Ince...na hřišti Schalke..tak to mne zabilo:-)i kdyby nic..tak tahle část stojí za to!:-)

Góóól! (2005)

ono natočit film o fotbalu,ve kterém by fotbal vypadal jako fotbal..to není žádná sranda..a tady tomu můžete i věřit..příběh je sice předvídatelnej..trochu slabší..ale každý má přece rád outsidera co to dokáže?ne?:-)no a když ještě k tomu Baroš dává goly..a Šmicer na to přihrává..:-)jeden z nejlepších filmu o fotbale,jako hře...

Neumírej sám (2004)

Americký gangster a černošské Pulp Fiction..klišé ale před pulnocí se to dá skouknout:-)

Srážka planet (2011) (TV film) odpad!

ukrutně ukrutný..pět herců a jeden model raketoplánu z Ábíčka ,který utočí na oranžově rozzuřený tenisák,který má představovat Merkur...kdo je stejnej zvrhlík jako já,ten se bude kochat..kdo je normální,tak at od toho uteče co nejrychleji:-)

Americký prezident (1995)

v podstatě je to příjemná romantická záležitost..ale toho patriotismu a "připosrání" se z duležitosti vlastního presidenta je tam na mne přeci jenom trochu moc...:-) ale zase je tu Michael Douglas...Anette Bening...Martin Sheen a Michael J.Fox...a režie Rob Reiner... :-)

To byl zítra flám (2010)

myslím,že z návratu časem do 80s by se teda dalo vytřískat daleko,předaleko víc:-)

Nové trable staré Christine (2006) (seriál)

pokus o návrat bývalé hvězdy show Jerryho Seinfelda...průměr..neurazí..nezaujme...pořad jedním uchem dovnitř a druhým ven:-)