Iron Man 2 (2010)

Až na pár nesrovnalostí celkem slušná jízda. Akorát akce tu mohlo být víc.

Román pro muže (2010)

Všechno to začínalo tak krásně. Čtveřice hlavních hrdinů mi byla sympatická. Semtam jsem se i zasmál ale ten konec byl odbitý jak cyp. Je vidět že filmaři nevěděli jak to zakončit a scéna s melounem jako by se ve střižně přimotala z nějáké hodně podprůměrné komedie. A na rozdíl třeba od "Než si pro nás příjde" mi vůbec nebylo líto že Bruno na konec umřel.

Černá labuť (2010)

Ve filmu je jasně vidět Aronofskyho styl a pokud se vám líbil Requiem nejspíš se vám bude líbit i tohle. Já vám po shlédnutí řeknu jedno. V životě bych nechtěl dělat baleťáka.

Kolja (1996)

Děj působil tak přirozeně jako by tu byl odjakživa. Vtip a drama se střídají plynule a vzniká dílko která si zaslouží i oskara i lva.

Kung Fu Panda (2008)

Ze všeho nejvíc se mi líbil bullet-time kterým se tady rozhodně nešetřilo. Pak příběh který se netáhne a vtipy kterým se člověk zasměje.

Klub sráčů (2000) odpad!

Dívali jsme se na to s partou kluků všichni tak kolem 15 let takže lidi kterým je tenhle film určenej a každou chvilku se ozývalo : " Ježiš to jsou retardi" nebo "Bože vypni tu kravinu" anebo "Pusť tam Borata to je taky retard ale aspoň je vtipný". Myslim že tohle mluví za vše.

Souboj Titánů (2010)

Kdysy když ještě neexistovaly tak dokonalé počítačové triky se filmaři snažili lidi zaujmout spíš příběhem a dobrým výkoném herců. Tady je to přesně naopak. Tvůrci si asi myslí že divák bude z otevřenou pusou sledovat gigantického Krakena a příběh mu bude ukradený. Však na co příběh ? Máte tu obří štíry, medůzu, létající potvory. To vám musí stačit.

Habermannův mlýn (2010)

Čím to že se v česku filmům z 2 sv. války tak skvěle daří.

Kuky se vrací (2010)

Pochváleno jest vinikající zpracování, kamera, dabing. Ale i když se film snažil zavděčit všem věkovým kategoriím já se ve svých 15 letech ke konci už nudil. Ale pro menší děti myslím dobrý. 80 %.