Saw 3D (2010)

Tak jsem se po úporné podívané kdy děj už byl totálně vyždímaný dostal na konec a řeknu vám jedno. Saw už nikdy více.

Hanebný pancharti (2009)

Podle traileru to vypadalo že to bude střílečka jak řemen kde Brad Pitt bude se svojí bandou kosit nácky, skalpovat a trousit drsné hlášky. Je načase zjistit že tak Tarantinovy filmy nefungujou. A to je právě největší síla snímku. Většinou po shlédnutí traileru už znáte pointu i ty nejlepší vtipy a film vás už moc ničím nepřekvapí. Ale tady vám překvapení garantuju. Další silná stránka filmu je volba herců. A dialogy, a kamera a hudba... prostě tohle musíte vidět.

Smrtonosná past 3 (1995)

Die Hard si pořád drží tempo a vše zůstává při starém od skrvaveného nátělníku po hlášku "Yippe ki yay motherfucker. Na scénu kdy teroristi vykrádají největší zásobárnu zlata a přitom hraje ta fajná brnkačka "Ants go marching" nikdy nezapomenu.

Smrtonosná past 2 (1990)

Od jedničky to není posun k lepšímu ale ani k horšímu. Změna režiséra ani nejde poznat

Tmavomodrý svět (2001)

Nikdy by mě nenapadlo že se Svěráci pustí do něčeho tak velkého. A povedlo se jim to na jedničku. Teda vlastně podle místního hodnocení na 5.

Temný rytíř (2008)

Na tenhle film se můžu dívat pořád dokola protože je jeden z nejlepších. Dokonalé je všechno a jen těžko tu najdete nějákou chybu. A Joker ? To je legenda.

Život je krásný (1997)

Kdyby mi někdo řekl před shlédnutím tohoto filmu že může existovat komedie z koncentračního tábora nejspíš bych mu nevěřil. Ale Benigni to dokázal jak režií tak svým hereckým výkonem.

Musíme si pomáhat (2000)

Nikdy mě nenapadlo že může nastat situace kdy manžel nutí manželku do sexu s jiným mužem. Tady aspoň vidíte jaká byla válka svině.

Red (2010)

Willis který se neválí po zemi ve skrvaveném nátělníku ale vybije jednotku zvláštního nasazení v županu není Willis

Smrtonosná past (1988)

Na tomhle fimu se mi nejvíce líbílo že pokud jde jeden člověk proti bandě záporáků vetšinou je pobije bez mrknutí oka. Tady to je ale naopak Willis je vystrašený, zranitelný a bez speciálních schopností a kulometů. To přidává na filmu hodně na realnosti a originality. Yippe ki yay motherfucker.