Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Já dávám 5 protože obdivuji že se vývojáři hecli a místo toho aby se po ne příliš dobré dvojce potopili ještě hlouběji vystoupali zpět na dráhu nadprůměru. Jsem opravdu napnutej jak asi dopadne čtyřka.

Doba ledová 2: Obleva (2006)

O hodně slabší než jednička. Byla tam vidět snaha zavděčit sé všem diváckým kategoriím ale nakonec jsem se nebavil ani já ani moje malá sestra.

Ulovit miliardáře (2009) odpad!

Ve spleti drahých obleků, luxusních aut a i Phonů jsem nenašel nic pro co by stálo dívat se na tento film.

Donnie Darko (2001)

Poprve jsem se o tom snímku dozvěděl se slovy: "tenhle film bude každý vnímat tak jak ho pochopil". Samozřejmě jsem si řekl že to musím vidět. No a jako ostatní to musím vidět ještě jednou protože to na vás emocionálně zaútočí a když se vás někdo zeptá o čem ten film je nevíte co říct. A to je na tom to krásné a zajímavé.

Zralé víno (1981)

Skvělý sbor těch nejlepších českých herců v čele s Vladimírem Menšíkem předvádí parádní výkony.

Bota jménem Melichar (1983)

Když v něděli po dobrém obědě sednete k tomuhle filmu nic tím nezkazíte

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

No takhle na komedii to bylo takové slabě podprůměrné ale drama to bylo dojemné že jsem byl rád že to byl jen sen. P.S. Český dabing je příšerný

Vzhůru do oblak (2009)

To bylo od pixaru slabý. Rozhodně to nepobaví děti školou povinné. Děj mi připadal tak trošku zmatený a nejlepší vtipy byly odhaleny už v traileru ale z druhé strany shrnutí Carlova života vás dojme a začátek je opravdu vinikající ale pak to stácí a strácí. Zvuk a animace tomu přidaly jednu hvězdu.

Den poté (2004)

Nebylo to špatné ale knižní verze byla mnohom lepší

Ostrov (2005)

Konečné odhalení mě dostalo ale ale myslím že trochu podcenili divákovu inteligenci a dvakrát nechali vysvětlit to co se stalo i když s trochu větší bystrostí to odhalíte sami už dávno předtím