• Thriller

Celý život (2023)

Tak smutný, ale tak nádherný.

Duna: Část druhá (2024)

Netřeba psát další komentáře, dvojka si udržela kvalitu jedničky a Bardem je nejlepší.

Metoda Markovič: Hojer (2024) (seriál)

Myslím, že od Pustiny tady lepší českej seriál nebyl. Jak Petr Lněnička, tak i Petr Uhlík neuvěřitelně přesvědčivej výkon.

Bastard (2023)

Další důkaz, že když Mikkelsen opustí ty hollywoodský sračky a vrátí se k dánskýmu filmu, je z toho nádhernej  biják.

Filip (2022)

Polská pomsta německému národu. Arogantní a odhodlaná. Přesně jako hlavní hrdina, kterýho mimochodem Eryk Kulm zahrál fantasticky. Tu sebejistotu na mě přenesl tak přirozeně, že jsem se o něho vůbec nebál a to byl přímo v jámě lvové. Musím, prostě musím tomu dát pět pecek.

Zabijáci rozkvetlého měsíce (2023)

Krutopřísný tři a půl hodiny, ale tak precizně odvyprávěnej příběh aby člověk pohledal.  Zaplat'pánbů poctivá filmařina ještě nevymřela a DiCaprio s tím šklebem byl pěkná držka.

Beckham (2023) (seriál)

Naprosto ukojeno bylo moje fotbalové srdce. Kromě jeho fotbalového umu, tedy spíš trestňáků, musím vyzdvihnout  jeho psychickou odolnost. Na toho kluka ušatýho byl po celou jeho kariéru takovej tlak, že já bych si hodil mašli. Co se na jeho hlavu sneslo po té červené kartě, to byl až neuvěřitelnej fanatismus.

Mastičkář (2023)

Od Poláků letos to bezpochyby nejlepší. Za tu horskou dráhu emocí nebudu hvězdičkama šetřit a nad operací hlavy ve stodole přimhouřím obě oči.

Nejhlubší nádech (2023)

Je neuvěřitelný, za čím se lidi dovedou hnát a za jakou cenu.

Arnold (2023) (seriál)

Nařezanej dokument, zrovna tak, jak v osmdesátkách bejval Arnold. Ten chlap mě překvapil, jak to měl v palici od mládí srovnaný a všechno co si naplánoval, za tím si šel a splnil. Je mi jasný, že dokument ukázal jen to, co sám Arnold povolil, ale to mně vůbec nevadilo.