Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Krimi
  • Akční
  • Komedie
  • Thriller

Recenze (1 254)

plakát

Jagna (2023) 

Nádhera, jak vizuální, tak dějová. Silný čtyři pecky.

plakát

Sulis 1907 (2023) 

Hornickej boj proti útlaku těžařské společnosti. Jó,na tohle by se měl podívat náš šéf, jak může dopadnout.

plakát

Cyklista (2018) 

Sportovní film to je, ale nehoní se za senzací skrz doping, ani nemíří na nějakej dramatickej vrchol. Trochu tomu chybí srdce, ale ten táta, co se mu chtěl hlavní hrdina od dětství zavděčit, ten ho taky neměl.

plakát

Všechny mé dopisy spal (2022) 

Dva kulturní chlápci bojují o lásku stejné ženy a tady je hned první problém. Totiž oblíbit si tuto trojici není vůbec jednoduchý, páč jsou všichni tak nějak zvláštní, ale možná to bylo tím obdobím. Druhý problém je, že jsem okolo tohohle trojúhelníku čekal víc jisker. Jinak oblečení, hudba, herectví vše skvělý,  jen mě to nějak nedojmulo.

plakát

Ve jménu cti (2023) 

O co mizernější plakát, o to lepší film. Ušlechtilej každým coulem, má šmrnc i napětí a skvělýho hlavního hrdinu. Jinak, ještěže ty duely zrušily, dnešní doba by jich přinesla stovky denně. Silný čtyři pecky.

plakát

Magická hlubina (1988) 

Moc příjemnej a uhlazej film. Žánrově se to sice motá mezi komedií, romantickým dramatem, dokumentem a bůhví mezi čím ještě, ale je radost na film koukat.

plakát

Nezlomní (2024) 

Jak by řekl Ján Zákopčaník, slunce v buši. A nestydatě předvídatelný.

plakát

Tatér z Osvětimi (2024) (seriál) 

Knižní předlohu jsem četl, takže mírný zklamání. Ale ta milostná linka uprostřed tý hrůzy prostě funguje, hlavní dvojice dobře vybraná, i když já jako jedničku seriálu vidím důstojníka SS Baretzkiho,  ten měl fakt co hrát. Co se nepovedlo vůbec, je všudypřítomná angličtina.

plakát

Soudain seuls (2023) 

Není snadný točit tyhle filmy o dvou lidech, kteří trpí v podstatě od první minuty. Děj se sice vleče, ale já se vlastně nenudil. Něco málo přes padesát procent je docela podhodnocený.