Šéfové na zabití (2011)

Jak je již v dosti komentářích zmíněno, dalo se z tohoto nápadu vytřískat více, avšak i tak to stojí za to. Jediné , co mi opravdu kazilo film bylo neustálé vřeštění Charlieho Daye, to bylo občas až neúnosné. Ovšem tento minus byl přebit plusy ve formě bosses, kteří byli neskuteční - lepší casting nemohl být. P.S. Musím uznat, že Aniston vypadá čím dál lépe a jako zvrhlá bruneta byla neodolatelná.

V cizí kůži (2011)

Film sice svou zápletkou nepřináší nic nového neokoukaného, já se však solidně bavila. :)Ovšem nutno uznat, nebýt Batemana a Reynoldse v hlavních rolích, nejspíše bych nedala hvězdy 4, ale jen 3. 70%

Kamarád taky rád (2011)

Ačkoliv friends with benefits je filmem plným klišé, nechybí mu drajv a skvěle se doplňující ústřední dvojice...takže co víc chtít od romantické komedie. Oscar film určitě nezíská, ale já se na něj ráda znovu podívám. 4*¨ P.S. Už od Social network je jasné, že Justin je daleko lepší herec než zpěvák. :-)Ten kluk mě prostě baví.

Nepolíbená (1999)

Ačkoliv pro mnohé stupidní předvídatelná komedie, pro mě guilty pleasure.:-)

Moulin Rouge (2001)

Moulin Rouge buď díky jeho originalitě a kýčovitosti milujete nebo už nikdy nechcete vidět. :-) 90%

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Ačkoliv jako fanynka HP mám jisté výhrady, Poterrovská sága byla zakončena velice povedeně. Jen nevím, zda-li je dobře, že více slz jsem měla ze smíchu, než-li z dojemných scén.

Smrt modelky (2007)

Naprosto zbytečný film, který dle mého názoru postrádá základní fakta a je spíše vymyšlen(a zidealizován) než-li napsán životem Anny Nicol.

Sedm (1995)

To nejlepší, co žánr psycho-thrilleru kdy nabídl.