Twilight sága: Zatmění (2010)

Při pohledu na sexy Jacoba vlastně chápu nadšení milionů fanynen.:-) Proč ne, stále to je milionkrát lepší než nekonečná Buffy - přemožitelka upírů.:) P.S.Dakota Fanning je zatraceně dobrá.:-)

Román pro muže (2010)

Doufala jsem v kvalitní zábavu, nedočkala jsem se(bohužel). Kde jsou ty doby, kdy filmy natočené dle knih Vievegha stály za to. Za špatnou předlohu ale herci nemohou a proto jejich herecké výkony odměňuji 2 hvězdami.

Princ a pruďas (2011)

Snad to nejhorší, co jsem tento rok viděla. Asi za to může přehnané očekávání díky velmi luxusnímu traileru, který nabízí víc než film dává(ovšem na to jsem si už mohla zvyknout,že?:-)) Více než vtipné se mi scény zdály úchylné. Ale jak řekl můj kamarád, Your highness je party film, takže příště jedině po vlivem.:-) 40% za povedené obsazení a skvělou hudbu

Kouzelný měšec (1996)

Jedna z nejlepších českých pohádek, velmi mě proto mrzí relativně dost nízké hodnocení. Pohádka, které nechybí šmrnc, vtip a která má snad to nejlepší zlo s tím nejhorším sluhou:) 80% a 5*(a myslete si co chcete:-))

Dál než se zdálo (2010)

Ačkoliv tento film opět nepostrádá absenci klišovité zápletky(ono také co už vymyslet v tomto žánru:-)), film má příjemnou stopáž, skvěle se doplňující ústřední dvojici a Christinu, která mi záčíná být konečně sympatická. 70% P.S. Ehm, oblečený sex?:DAsi se mám ještě sakra co učit:D:D

Šéfe, jsem v tom! (2009)

Asi za to může nuda letních prázdnin, ale mně se to líbilo. :-) Americký příběh(kde jinde by se tohle taky mohlo stát) s předvídatelným koncem, ale s velmi příjemným hereckým obsazením svůj jednohubkový účel splnil a já se celkem solidně bavila. Takže za mě 50% a 3*(ať nežeru).

Až tak moc tě nežere (2009)

Bohužel až moc pravdivé.:-) Po shlédnutí jsem měla pocit, že jsem spíše chlap, bohužel musím přiznat, že všechny jsme takové a když si myslíme, že se objevil ten ,,pravý" , vyčkáváme, voláme, náhodně narážíme, i když už dávno by nám mělo dojít, že nás vlastně,,až tak moc neřere".:-) Milá, zábavná a setsakramentsky pravdivá romantická komedie s opravdu povedeným soundtrackem. 75%

Greek (2007) (seriál)

Příjemný oddychový seriál plný humoru, sympatických postav a děje který vás strhne. Po shlednutí všech serií během 3týdnů musím říci že Greek je srdcovka.:-)80%

Moje falešná svatba (2009) (TV film)

Sice velmi předvídatelné, ale milé a zábavné,ideální odpočinkový film:-)65%

Take One: A Documentary Film About Swedish House Mafia (2010)

Každý fanoušek taneční hudby prostě musí být nadšen. Tenhle skvěle natočený dokument v sobě má neuvěřitelnou energii a nenechá vás sedět na židlích a vy budete chtít jen jediné, být tam s nimi. Není co vytknout, není co dodat. ,,Turn off your brain, turn on your hear":-) P.S.„Whats up Whats up, you wanna party, whats up“ Axwell, největší pohodář.:-)