LOVEní (2019)

Nesnáším nevtipné blonďaté tlustoprdky :-( sorry, ale tohle je krásný příklad toho, jak udělat českou nefungující "komedii" - 8%

Řbitov zviřátek (2019)

Nová verze není vůbec špatně natočená :-) docela mě to bavilo, někdy mi přišlo až brutální jaký pocit beznaděje jsem měl. Krásných 60%

Arctic: Ledové peklo (2018)

Mě se to docela líbilo. I když mi předem bylo jasné, že to bude happyend jako prase - 50%

Hellboy: Královna krve (2019)

Milla Jovovich byla jako vždy skvělá :-) zbytek mě příliš nebral, původní zlatou armádu mám radši - 38%

Teroristka (2019)

Překvapení v českém filmovém rybníčku. Je pravda, že Martin Hofmann po roli Luďama změnil můj pohled na jeho osobu. Něco jako když Ondřej Vetchý hrál Jirku v Okresním přeboru. Příjemně jsem se pobavil - 78%

Avengers: Endgame (2019)

Grandiózní zakončení série Avengers. Já odcházel z kina spokojený (i když...) - 97%

Syn temnoty (2019)

Námět je výborný. Docela mě ta představa i bavila. V podstatě nasraný spratek Superman, který se prostě rozhodl nepomáhat a být čím chce :-) škoda jen, že vizuální efekty nejsou žádná hitparáda. Jednu scénu, ale dlouho nevymažu z hlavy a to je ta, jak se strejda oddělil čelist od hlavy a snažil si jí nasadit zpět (odporné) - 58%

Ad Astra (2019) odpad!

Letos jsem psal, že největší kokotinou roku je dvojka Godzilly, ale Brad Pitt to touhle sci-fi slátaninou předčil. Chtěl bych říct jedno. Poprvé v životě jsem odešel z kina dřív než film vůbec skončil. Dal jsem mu 60 minut !!! Takhle teda NE - 0%

Aladin (2019) odpad!

Zpívající Will Smith a všude přítomné arabské nesmysly - to fakt ne - 5%

Ženy v běhu (2019)

Pojďme si otevřeně přiznat, že "český film" jako takový je neskutečně v prdeli. Čas od času se objeví něco co člověka pobaví a přesně takový je film Ženy v běhu. Viděl jsem jej vlastně dvakrát. Poprvé v kině, když jsem byl donucen jít se svou drahou polovičkou (plus s její ségrou a maminkou). Vlastně celý sál byl plný žen, ale našlo se i pár nešťastníků jako jsem byl já :-) musím se přiznat, že to zas tak špatné nebylo. Skoro celý sál se bavil. Po druhé jsem to šel do letního kina a když jsem viděl tu obrovskou masu lidí, jak se smějí Vetchému musel jsem si přiznat, že na české poměry je to dobrý film, který si nezaslouží abych po něm plival - 78%