Úniková hra (2019)

Zajímavý thriller, který bavil do poloviny. Potom se z toho stala neuvěřitelná směs blbostí :-( hlavní antisociální hrdinku, která se pak změnila na Jasone Bournea jsem nedokázal rozdýchat - 50%

MOST! (2019) (seriál)

Mysleme na tu bídu co se v naších končinách točí. Po okresním přeboru další výborný omediální seriál - 95%

Chraň nás od zlého (2014)

Skvělý film na který si často vzpomenu, když mám pocit, že mě už dlouho nic nevydesilo - 95%

Thor: Ragnarok (2017)

Výborné pokračování Avengers :-) Thor je vynikající... smál jsem se a bavil od začátku až do konce - 85%

Liga spravedlnosti (2017)

Srovnávat to s Avengers nemá vůbec smysl. Protože tohle vypadá jako levná rumunská napodobenina. DC se snaží, ale když vidím to vola Flashe, tak ... průměrný bijak 51%

Půlnoční láska (2018)

Viděl jsem... protože jsem musel. A nakonec musím uznat, bylo to milé i pro chlapy, kteří zkrátka MUSÍ :-) 55%

Rampage Ničitelé (2018)

Bylo to tak blbé až mě to bavilo :-) efekty luxus, herci průměrní a příběh kýčovitý az do nebes. 50%

Vadí nevadí (2018) odpad!

Vadí nevadí? Vadí a docela hodně. Nepovedený film o... o čem vlastně? 3%

Kazišuci (2018) odpad!

Tak jak jsem alergický na české rádoby nové filmy, tak začínám být alergický na americké komedie. Tohle je klasická trapárna v tennegerskyma smradama a pošahanýma rodicema - 2%