Hledá se táta a máma (2010) (pořad)

Ná úkor soutěžících se budeme bavit, tak nějak si to Prima vymyslela, protože jinak by tam nemohla jako kandidáty pro ty tři vyvolené dát takový výkvět českého národa. Síla, ale většinou vydržím až do konce.

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Velké plus jsou moderátoři, tedy hlavně Pyco i když Jakub mu trefně sekunduje a výborná porota. Na dnešní dobu docela slušný pořad s "prima zábavou".

Disturbia (2007)

Po docela povedém začátku započala nekonečně dlouhá nuda. V průběhu filmu jsem pořád očekávala nějaký nástup, přelom a větší napětí, ale nekonalo se. A možná konec by se k něčemu v co jsem doufala přiblížil, ale i tak to nestačilo a po tak dlouhém blábolení o ničem se v té nekonečné nudě stratil.Slabé tři./herecké výkony slušné/

Černá smrt (2010)

Myslím, že středověk sám o sobě nabízí jistou stísněnou, ponurou atmosféru . Tady je jí celkem dost...mor, k tomu lesy, mlha, bažiny a téma, jehož cíl vůbec nezní špatně. Na můj vkus však druhá polovina dostala jiný spád, než jsem očekávala./moc rychlé, moc jednoduché, odfáknuté/. Přesto slušné.3,5*.

Na dotek (2004)

Clive Owena jsem dosud nemusela a teď mi předvedl tohle. Film o manipulaci, jiskření,náhodách, přitažlivosti,intrikách, lžích a tudíž se bojím napsat, že i o lásce.Samotný film na mě nepůsobil chladně ani náhodou, že se tak chovají tyhle náhodné osoby mezi sebou je zase o nečem jiném. Rozhodně i postava Natalie překvapila. A když to doma nemám ,tak je to super mňamka.

Chceš mě, chci tě (2009)

Nakonec jsem svoje hodnocení pozměnila, protože se jedná celkově o příjemnou komedii.Gerard je sympaťák a "děsnej borec" a Katherine Heigl na mě vždy působila přorozeně cudně, no a tohle spojení musí zaručeně jiskřit a fungovat. Pohodová i když opravdu nenáročná podívaná.

Doktor Smrt (2010) (TV film)

Po dlouhé době zase film podle mého gusta. Ponurý a depresivní/bodejť, když se jedna o téma eutanázie/, ale dávající smysl. Vizuálně podbarvená atmosféra, kde střídmá barevnost a herecký projev Al Pacina celkovou atmosféru ještě více umocňují. Pan Jack Kevorkian je pro mě velký BOREC.

Ženy (2008)

Debra Messing mě bavila, bohužel měla jen minimální prostor. No jo no, dělala pouze křoví Meg Ryan pro kterou začínám mít naopak averzi. Film je až přehnaně naivní a přes hereckou sestavu až nudný. Bohužel dávám jen za dvě*.

Jíst, meditovat, milovat (2010)

No popravdě dávám za čtyři hlavně díky Bardemovi, který mě prostě baví a to zatím v jakékoliv roli-tady nevyjímaje. Začátek filmu docela nuda, ale je tam on důvod, proč se pak rozjíždí ten roční poznávací "zájezd". Liz byla na Bali, kde v ní jeden roztomilý šaman viděl nešťastnou bytost, Lizi to nepřechází jen tak a dojde k závěru, že pokud chce něco uvnitř změnit začne rovnou a přímo a to rozvodem. Dle mého si tímto krokem v hloubi duše není vůbec jistá a tak se vydává na cestu, kde na konci už bude mít v sobě samé jasno. Jíst, meditovat, milovat-tyto části jdou chronologicky za sebou. První mě baví hlavně vizuálně, druhá jde více do hlouby a v třetí se začíná rozjasňovat. Celkově bych byla spokojená, kdyby byla stopáž, alespoň o 40 minut kratší. Ale i tak si nemyslím, že je to film o ničem, člověk po něm může rozjímat nebo na něj zapomenout. Já si pár frázi zapamatovala a nebála bych se na něj kouknout ještě jednou.....a podruhé ještě lepší.

Zapadákov (1990) (seriál)

Seriál, který mě chytil za srdce. Pokud si neumíte představit jak vypadá pohoda a klid, tak tohle je to pravé ořechové se vším všudy. Zajímavý mix postav s jejich neduhy i klady a v krajině, kde lišky dávají dobrou noc. Taková milá ztřeštěnost do které se zamilujete. Každá z postav je něčím zvláštní a mě by se docela líbilo, kdyby to tak bylo i doopravdy. Tady se nespěchá, tady se žije.