Věčně mladá (2015)

Na věčně mladou bych dala s radostí odpad, protože dívat se celou dobu na vždy extra dokonale upravenou Blake Lively, která má po celou dobu a v jakékoliv situaci pořád stejnou grimasu s jemnými vějířky kolem očí je prostě vyčerpávající až za hrob. Námět vcelku povedený,ale už poloviny tak nějak předvídatelný a unávaný. Dvě hvězdičky tedy dávám za Indianu Johnse, který mi svými deseti minutami nahodil úsměv na tváři a opravil neopravitelné. Opravdu nepochopím tak vysoké hodnocení,ale asi tak nebyla nálada.......

Než jsem tě poznala (2016)

Je to klasická romantika s vcelku dobrými herci a atmosférou,která k tomu patří. Konec se mi líbil a byl pro mě pochopitelný. Jen na Emilii Clark jsem občas neměla chuť se koukat, protože její přehnaná grimasa na mě působila spíše kýčovitě,než roztomile, přímo střeleně debilně. Omlouvám se,pokud jsem tímto někoho ranila. Je to škoda,protože jinak to byla správně ujetá sympaťčka,ale na sama Claflina prostě neměla. Čůůůs.

V zajetí démonů 2 (2016)

No já nevím,ale podle mě se to s jedničkou nedá srovnat. Musím však pochválit lekačky a bylo jich dost, stejně tak kulisy a kameru. V tomhle je to radost pohledět. Herecky mě štvala Vera Farmiga, nevím co se jí stalo,ale nějak jsem jít to nežrala a to mi jindy vážně nevadila, malá holka to hrála fajn,takže kdo má rád lekačky-hurá do kina. Horory jsou nejlepší tam.:)

CBGB: Kolébka punku (2013)

Alan Rickman..... je hrozně fajn se tady na něj dívat, když dělá ty svoje ironické úšklebky a když v kárované košili věčně tahá svého psa na vodítku. Určitě si to znovu zopáknu, protože mě to fakt neskutečně bavilo a basta.

Ostrov samoty (2005)

Já se teda nenudila, ale je to asi tím,že si už za ty roky umím najít i v nedívatelném filmu to,co může zaujmout, tedy když se mi zrovna chce.:) A tady se mi chtělo....hlavně když do "ostrova samoty otce a dcery" začínají nastupovat jiné postavy a vztahy, které měli nějaké vazby se začínají jaksi bortit. Někdy je těch emocí až příliš a zybtečně a někdy zase nejsou žádné a věci se dějí...tak trošku úlet.

Jedna noc (2016) (seriál)

Člověk si najde na všem něco,ale tady to odsýpá a přitom bez zbytečných cavyků a vymýšlení vaty mimo hlavní děj. Samozřejmě,že občas jsou i chvíle,kdy se řeší něco jiného,ale není toho příliš mnoho a vše co se točí kolem Johna Turturra a jeho postavy mě neomrzitelně baví. On je tady prostě zase skvělý. Mám dojem, že herci byli celkově vybírání poctivě a člověk má zde pocit,že je mezi normálníma lidma. Vyvíjí se to slibně,tak doufám,že tahle krimi série bude mít řádný konec,který celkovou atmosféru jenom podtrhne. Zatím plný počet.....

Dárek (2015)

Dárek, no co dodat, pozornému divákovi souvislosti docházejí,ale jestli je nakonec všechno tak, jak vypadá, ví jenom jeden a tak si konec může každý domyslet jak chce. A tohle mám ráda. Navíc režisér a herec v jednom-John Edgerton překvapuje film od filmu, hlavně tím, jak je tvárný a všestranný. Výborné psycholodické drama s ponurým nádechem.

Nikdy není pozdě (2015)

Komedie má mnoho podob,ale je to žánr,který hodnotím vždy trochu kladněji, protože jde o odlehčený žánr a není ho třeba brát tak vážně. Je moc příjemné, když viidíte Meryl Streep křepčit, i když na to víceméně ani nemá,ale jde si za svá´svým snem, věřím jí ho a je hezké vidět, jak si za ním stojí. Meryl je dobrá,chci být jednou vitální jako ona. Ten film má prostě hodně pěknýh okamžiků a taky zobratuje to, jak jsme všichni úplně jiní.

Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)

Radost pohledět. Seriál,který nemá chybu a probudí ve vás touhu zažít tu dobu. Cillian Muprphy je zjevení,herec,který neztrácí svůj mladistvý kukuč, na který si musím pořád znovu a znovu zvykat,ale jeho talent se prostě nezapře a je o krok dál ,než celkový zjev. Každá z postav je velmi výrazná a řekla bych i hlavní. Svou rozmanitostí jsou příslíbem barevně se vyvíjejícího se děje. Sam Neil je hnusácký padouch,kterého svět ,jen tak neviděl a Tom Hardy, no jo, když má někdo takový hlas,to se pak hraje. Soudrack skvělý, Ale i ženské postavy stojí za to a konečně i my ženy, obyčejných proporcí si připadáme jako hvězdy.:)

Lesní duch (2013)

Byla jsem hodně zvědavá jakou atmosféru bude mít tahle novota a čím se bude lišit od Lesního ducha z osmdesátek. Řekla bych,že začátek, prostředí i atmosféra působily podobným dojmem, jen když je vám 13 a pak o 26 let více,tak to všechno vnímáte už trochu jinak. Lekačky přišly ve správný čas, postavy byly zabedněné taky až do poslední chvíle,což je u tohohle tématu jaksi výhodou. Bylo to dívatelné( pro mě), až po okamžik,než začne padat z nebe krev, vše po té mě už jen dožralo.