Drákula: Neznámá legenda (2014)

Po Abrahamovi a Frankesteinovi konečně něco co má šťávu a příběh co má něco do sebe a určitě zaujme, drákula je určitě jeden z těch lepším předělávek starověkých a známích postav z pověstí o nich. :) 65%

Dostaňte agenta Smarta (2008)

Velké rozpaky, chvilku se bavim dobre,ale pak přijdou neuvěřitelně nudné pasáže, které se bohužel často opakují, kde mě to nutí přepínat mezi kanálama, takže fakt těžkých, těsných, ale asi spravedlivých 45%

Krvavý sníh (2008)

Amatérština jak má být, herci všichni tupý pobíhaj sem a tam a nevědí proč! Scénář nějak zvlášt dobrý, spíš obyčejný jako každodenní vyprázdnění na záchodě. Snaha udělat aspoň trošku masakr, zde byla tak přimouřím obě oči a dám 35%

Doupě (2014)

Doupě je o akci a hlavně závratných překvapení, Paul Walker ve své poslední roli byl úžasný, hodnocení zde není moc příznivé nechápu moc proč, když je to skvělá jízda a občas i sranda. :) 70%

Nahranej (2012)

Škoda že to není tak napínavé a víc rozebráno dopodrobna, protože herci byly dobrý a průběh taky ušel, ale chyběli ty základní otázky, takže obyčejná béčková záležitost na jedno zkouknutí. Polda byl ve finále pekně nahranej. :D 40%

Nedotknutelní (2011)

Já nemám slov ještě teď si běhá mráz po zádech a kapají mi slzy štěstí. Neskutečné příběh ( pravdivý) o dvou lidech kteří jsou ne jenom každý úplně jiný, situaci i chováním, ale stejně je to dá dohromady a jsou z nich nejlepší přátelé, nezáleží v jaké jste finanční, fyzické, duševní situaci přátelství je věc, kde jsou tyto situace k ničemu. 100%

EXODUS: Bohové a králové (2014)

Historicko- biblické příběhy moc nevyhledávám, ale říkal jsem si od Scotta si zkusim zajít. Docela to ušlo, ale že bych si k tomu našel nějaký vztah, jako jsem měl do teď, to asi určitě ne a zůstanu u toho že je vyhledávat moc nebudu. 50%

Equalizer (2014)

Typická sony kruťárna s Denzlem, který je snad nesmrtelnej v těch suprovejch bouchaček mafianů. Parádní jízda zakončená v hobby marketu se stejnou otázkou kdo kurva jseš!!! :D 80%

Spring Breakers (2012) odpad!

Spring je prádnej, jako to mají ty holky v hlavě, chtělo by to tu prázdnotu trošku zaplnit, aby z toho něco bylo, sice kočičky pěkný, party skvělí, ale to co se dál děje, jednoznačně patří do odpaďáku! 5%

Souboj s Antikristem (2013)

Hujovina jak má být bez smyslu, nějakého dobrého nápadu a hlavně bez humoru, jak by to zde mělo určitě bejt! 25%