Kult hákového kříže (1998)

Půl hodiny po skončení filmu jsem se odhodlal vylést z postele. Tak todle jsem doopravdy nečekal. Tak realisticky podanej snímek, s vynikajícím E. Nortonem.. 2 časové linie tomu dodávali ten správnej šmrnc. Rasismus v dnešní době se takřka nezměnil a myslim, že i v bližší době nezmění, i když zajímalo by mě kdyby se scénář psal v době vlády obamy :-) Tendle film musí bejt hodnocenej jednoznačně za 5* protože takhle vtaženej do děje jsem se snad nikdy necejtil..........

Piráti na vlnách (2009)

Rozhodně nefandim mezi fanoušky rokové muziky, ale tendle film si mě prostě získal.Jednoduchá, příčemž originální zápletka. Rock n Roll.. Sex, muzika.. ale i láska. Perfektně zvolené postavy a herci je hrající, hezký holky. Hezky, sladkokysele podané.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Myslim, že z tohodle filmu se dalo vytěžit mnohem víc.. Benjamin, narozen jako stařík, mládnoucí..jeho osudová láska Cate Blanchett.....Po recenzi v novinách jsem se na to těšil jako malej, ale ve výsledku jsem byl sklamenej, chvílema jsem usínal.. příliš zdlouhavé..Byl jsem z toho otrávenej tolik, že jsem se na konci nedonutil ani k tý slzičce :-)

Afro Samurai (2007) (seriál)

Samuel L Jackson a soundtrack dle mého gusta!

Tráva (2005) (seriál)

Po pár dílech zjišťuji, že by mě to mohlo bavit. Uvidíme dále

Rodinná pouta (2004) (seriál)

Když jsem byl menší a neměl přístup k internetu tak mi nic jiného nezbývalo než u toho s rodičema vysedávat. Našel jsem asi pro tento serál pochopení. Pochopení v tom smyslu že nedám odpad :-)

Glee (2009) (seriál)

Podobnej žánr filmů a seriálů mě nikdy nezaujal. Zprvu jsem timto serálem opovrhoval, ale po prvních pár dílech si mě získal (viděl jsem celou první řadu za 2 dny). Kvalitní moderní písničky. Jednoduchá zápletka ( ten má dítě s tim,, ten si myslí todle, prudérní tělocvikářka...) jsem zvědavej co nám nabídne druhá série Glee .

Veronica Mars (2004) (seriál)

Příjemnej teenagerovskej seriál se sympatickou Kirsten Bell v čele. Soundrack kvalitní.. po velkém množství dílů způsobuje závislost :-)

8. míle (2002)

Pro mě, jakožto pro fanouška rapu je todle velice kvalitní snímek. Eminem vyrůstal v těžkém prostředí, ale díky své síle a odhodlanosti se dostával stále vejš a vejš.. však vidíte teď, kdy vás témněr skoro haždou hodinu otravuje v Rádiu. Uznávam ho jako kvalitního rapera,producenta a odteď asi i herce. Další věc na tomdle snímku..? Soundtrack, takhle nabouchanej film skvělým g´rapem? :-) fakt paráda. Ode mě to musí bejt jasných 5*