Méďa (2012)

Co na to říct. Zasmála jsem se, to ano, ale ne tak moc a tak často, než jsem očekávala. Na můj vkus to bylo už přehnaný v některých místech. Že se říkalo, že to je sprostý...budiž, ale tak moc...ne, na mě to bylo vážně příliš. Můžu říct - ještě že ten lístek stál JEN 60 korun, dát za to 150 v multikině, tak jsem nasraná. Znovu bych na to nešla a na dvojce mě nikdo neuvidí. Přesto 3 hvězdičky.

Na dřeň (2012)

Jak jsem tu četla, že v sále voněl popcorn a nikdo přitom nekřupal, jak čučeli s hubou dokořán, vsadím se, že to bylo asi ženský osazenstvo, protože 50 odstínů šedi je v porovnání s tímhle večerníček pro mimina. Ačkoli se Ali chová jako úplnej blbec a Sofie taky nemá zrovna dvakrát mírumilovnou povahu (a přesto je svým způsobem vůči Alimu naivní jak...), sáhnou si oba na dno, na tu dřeň. Co byla fakt nuda, bojový scény, naštěstí jich nebylo moc, protože to bych si rovnou mohla pustit Warriora.

Pí a jeho život (2012)

Vizuálně povedená, povětšinou digitální pohádka na zeleném plátně téměř bez děje. Jen takové... plkání odnikud nikam zdánlivě plné absurdit, asi jako když čtete Analfabetku, která uměla počítat. Ovšem ta na rozdíl od Pí měla děj.

Prometheus (2012)

Trošku dlouhé, trošku nechutné, lehce protáhnuté přes kopírku Hvězdné brány, ale vesměs mě to bavilo a překvapivě mě bavila i Noomi. Na další díl jsem opravdu zvědavá.

Sněhurka (2012)

Nenadchne, ani neurazí, ale ten závěrečný konec ve stylu Bollywoodu si mohli odpustit

Sněhurka a lovec (2012)

Jo, fakt jsem čekala víc, krom hezkých efektů jsem se tam nedočkala ničeho. Nebýt lovce, tak škoda vstupnýho. Protože obsadit do hlavní ženské role husu, která se tváří pořád stejně blbě a znuděně...čí to byl jako nápad? Vyměňte Sněhurku, přidejte trochu akce, zkuste to znovu a pak možná budeme kamarádi

Terapie láskou (2012)

Pěkný film, který se první hodinu trochu vleče, druhou uteče zase hodně rychle. Je to hezké a koukatelné, příjemné romantické drama, které je bohužel obří nafouknutá bublina. Čekala jsem od toho fakt hodně, na to, kolik to má procent a fakt, že pln lidí dávalo pět hvězdiček. Takže nejspíš to je příčinou onoho lehkého zklamání. Proto jen tři hvězdičky. Nebýt kolem toho takový humbuk, možná by to byly i čtyři, ale jednu věc vysloveně vytknu - vážně moc uřvané a uhádané.

Tohle je válka! (2012)

Tak tohle se mi líbilo. Takhle dobrých komedií, co mě chytnou na poprvé tak, že je můžu potom vidět znovu třeba i dvacetkrát nebo padesátkrát, je fakt sakra málo. Druhá komedie po "Co ty jsi za číslo", která stojí za to. Oddychové, spontánní, vtipné a akční zároveň. Trochu romantiky, tuhle pár kulek a rozbitých hlav. Výborně vyvážené, vtipy dávkované prakticky neustále. Co víc, potěší nejedno oko