Phoenix, Oregon (2019)

Překrásný film o tom, že splnit si svůj "americký sen" není v dnešní době vůbec jednoduché. Nečekejte žádná uklouznutí na slupce od banánů nebo kopání do zadku (ikdyž chuť by k tomu byla), je to úsměvný film o vážných věcech. Především je to o přátelství a nezlomné vůli něco v životě dokázat, ikdyž ne vždy se to daří.

Don't Tell a Soul (2020)

Zajímavá zápletka s nepřesvědčivým rozuzlením. Nápaditý scénář jakoby nebyl dopsán do konce a dopsali jej narychlo až na place. Škoda, protože jinak mě to dost bavilo, zvláště ten překvap koho to v té jámě vlastně mají?

Nadějná mladá žena (2020)

Vypadá to jako podpora hnutí "mee too". Prostě je třeba ukázat, že každý druhý chlap je násilník, který využije bezbrannosti žen, aby si užil. Bílý heterosexuální muž je teď v Americe ten největší padouch, že? Ve druhé půli je to zajímavější. Odehrává se tu jakási pomsta za zničený život Cassiiny kamarádky. Závěr dobrý, ale dal se čekat.

3 from Hell (2019)

Příběh žádný jen bezduché, nesmyslné vraždění. Asi jsem starý, ale tohle mě už nějak nebere. Pravda, nahé mexické "krásky" a následný masakr mělo něco do sebe, ale jinak jsem se nudil. Navíc trio vrahů mi bylo krajně nesympatické, zvláště Bejby mi strašně lezla na nervy.

Loupež století (2020)

Myslím, že nebude mnoho diváků, kteří by nefandili té bandě gaunerů, protože jsou to vesměs sympaťáci a plán huliče trávy Fernanda byl opravdu geniální! Ani se nechce věřit, že jim to tak vyšlo a krachlo to, jak už to tak bývá, když se do toho zapletla žárlivá žena. Úžasně zábavná krimikomedie, která je natočena podle skutečnosti, ale zde je to podáno v úsměvném až komediálním stylu. Možná to na pět hvězd není, ale já se bavil všech 114 minut a tak není co řešit.

Black Sabbath: The End (2017) (koncert)

Až mi je stydno, že jsem zapomněl ohodnotit v aktuální době. Včera jsem si připomněl tento jedinečný koncert a opět se přesvědčil, že má nejoblíbenější kapela všech dob byla opravdu skvělá!!!

Pojď si hrát (2020)

Jako dětský horor to neobstojí, protože některé scény (v budce hlídače parkoviště a jiné) byly spíš pro dospělé diváky a být ve věku chlapců, kteří tu hrají a díval se na tento horor, nevím nevím jaké by bylo mé spaní. Za poměrně zajímavě vyřešený problém vyhledání Larryho kamaráda dávám hvězdu navíc.

Cry Havoc (2020) odpad!

Zpočátku to vypadá na bezduché vraždění a ..... ono to tak opravdu bylo! Ovšem zoufalejší, než ty nesmyslné masakry žen bylo trapné nahánění a přestřelka v lese. Když pak došlo k pěstnímu souboji mezi policajtem a Havocem, to už jsem se hlasitě smál. Zasloužený odpad!

Vivárium (2019)

Mám rád divné filmy a tento je hodně divný! Gemma a Tom si jedou vybrat domek pro svůj společný život, jenže netuší, že se ocitnou v místě ze kterého není úniku. Tvůrci se vůbec neobtěžují něco vysvětlovat nebo dát více nahlédnout co nebo kdo za tím vším stojí. Nechávají všechno na divákovi a ten to buď přijme nebo ne.

Amputace (2012)

Grace a Pauline jsou sestry. Grace je hezká, hodná matkou protěžovaná, ale nevyléčitelně nemocná. Pauline je nehezká, problémová, nemilovaná se zájmem o chirurgii. Přesto se obě sestry mají překvapivě rády. Když se dozvíte tyto informace je vám jasné, kam to všechno směřuje. Dojemně šokující závěr poměrně originálního filmu to potvrzuje.