The Viper

Vládce nad potraty

Twitter: BadAssNumberOne

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33
    • 4.12.2018  05:00

K Hobitovi se dostávám až ted, jelikož jsem do teď stále sjížděl trilogii Pána prstenů, ale proč se nepodívat do středozemě i v nějaké další adaptaci. Bohužel Bilbo a Gandalf jen těžko charakterově zachraňují nudu, kterou film trpí. Trpasličí doprovod je nezajímavý a Thorin nesympatická náhražka za Aragorna. Filmu z mého pohledu škodí i přebytečné digitální efekty a momenty záchrany na poslední vteřinu, z těch jsem grcal už u povstání Temného rytíře. Zatím co Společenstvo prstenu místy i mrazilo temnou atmosférou, povedenými souboji, emocemi a touhou po dalším dobrodružství, zde to vypadá jako prázdný opis bez chuti.

• 3.12.2018  18:31

Strašně jsem se nudil. Úchylné místy ano, brutální nikoli.

• 22.10.2018  19:10

První dvě slova obsahu zasluhují žalobu.

• 8.10.2018  15:34

Nejhorší série.

• 11.7.2018  17:30
    Policie v akci (TV pořad) (2017)

Jeden velký cringe toto ! Mělo by to být nezákoné

• 3.7.2018  07:34
    Rande (TV pořad) (1997)

Klenot TV pořadů !!!

• 30.6.2018  23:52
    Taboo (TV seriál) (2017)

Výborná záležitost, ale hvězda dolů za nudnější rozjezd a přehnaně akční poslední díl, který atmosféře tajemna seriálu vráží kudlu do zad.

• 26.6.2018  04:37
    Krotitelé duchů (2016)

SJW propagandu nelze propagovat ani tolerovat.

• 19.6.2018  22:16

Dlouho jsem se u filmu takhle nenudil.

• 17.6.2018  19:50
    Cam Closer (2013)

A já myslel že těch pět vteřin před přeskočením reklamy na youtube je dlouhých.....tohle to předčí. Navíc ten lacinej směšnej jumpscare, evidentně to spoustu retardíků v komentářích vyděsilo.

• 17.6.2018  19:42
    Closet Space (2016)

Měla tam šoupnout zlatý hodinky po babce.

• 31.3.2018  00:28

Jeden z nejlepších klipů i songů.

• 16.2.2018  18:02
    V srdci moře (2015)

Nemá cenu se rozepisovat -> počítačovej klišovitej bullshit.

• 7.2.2018  00:59

Těžko říct jak posoudit tenhle film. Chytlavý název, parádní poster, stejně tak jako obsazení. Nemohl jsem se ale ubránit dojmu, že film mi po pár hodinách po shlédnutí se uplně vypařil z hlavy. Nic vystiženého nebo úderného a závěrečný zátah se mi líbil asi ze všeho nejméně. Na druhou stranu zasazení a oblekání jsou největšími plusy.

• 28.1.2018  14:46
    Triple 9 (2016)

Neustále nechutně přežvykující a bezcharakterní Casey Affleck je největší kámen úrazu celého filmu. Zbytek obsazení šlape jak by měl.

• 27.1.2018  06:46
    Leatherface (2017)

Tohle nebylo vůbec zlé. Stephen Dorff je zde ďábelsky dobrý. Doufám, že se dočkám filmu kdy toho vořežpruta s koženym ksichtem konečně někdo zabije. Z těch nejznámnějších vrahů je mi nejméně sympatický.

• 4.1.2018  21:45

Kevin Spacey je bůh.....nebo ďábel ? Závěrečná 15ti minutovka mi zvýšila tlukot srdce na maximum.

• 1.1.2018  18:44

Jeden z hlavních důvodu proč patláci z CSFD nemůžou být nikdy bráni vážně, teda retardi to určitě hltaj, ale tím to končí.

• 26.11.2017  13:41

Druhá mumie už působí více nuceně, zbytečně až parodicky. Navíc ten otřesný počítačový škorpion.

• 6.10.2017  14:48
    Hitler (TV seriál) (2016)

Čeho je moc toho je příliš. Nekoukatelné, hvězdičku z milosti za herecké obsazení (trololo)

• 28.8.2017  02:12
    Život (2017)

Hodně nedoceněným filmem je Život a já volám po druhém Životu, protože má určitě potenciál stát se Vetřelcem 21.století. Napětí by se dalo krájet a to tu dlouho nebylo, jsem nadšen !

• 27.8.2017  23:50
    Everest (2015)

Ono je asi jedno co z toho, jestli silné 3* nebo slabší 4* , ale Everest svou práci odvedl tak na půl. Dramatické to bylo až z nouze, dobrodružné moc pěkně a Brolinův závěr byl nejsilnějším momentem celého filmu. Každopádně Gyllenhaal zdobí obal DVDčka, přičemž ve filmu nehraje ani druhé housle.

• 23.8.2017  22:25

Na papíře libová záležitost. Hardyho nemůžu objektivně soudit, protože je to moje srdcovka a narodíl od Maxe mu tady alespoň napsali text, ale jinak je Child 44 nudnou záležitostí bez napětí s tím nejvíce otřepaným koncem "main enemy" a zbytečně natahovaným po-finálovým tlacháním. Ale jako obrázek směšnosti komunismu pěkné.

• 18.8.2017  21:44

Nuda, Klišé, Klišé, Klišé, Nuda, Fet, Pif Paf, Stathamův výborně utažený armbar, boom mrtvá fetka, sentimentální scénka na mostě, KONEC

• 1.8.2017  21:14
    Mlha (2007)

Mlha v některých momentech šíleně ztrácí, přehání a rve za vlasy až to pěkné není. Herci zbytečně histericky řvou i v tom nejtitěrnějším momentu (viz. natáhování se Thomase Janea ze dveří auta na kapotu pro zbraň), finální soundtrack mne také neoslovil a několika minutový prkenný řev na kamerový nálet hlavního hrdiny také ubírá na celkovém hodnocení. Takže největší zadostiučinění a emočnímu výkyvu přispívá poprava té pobožené krávy, která tu kulku měla schytat v prvním výskytu na scéně.

• 27.6.2017  15:33
    Karate Kid (1984)

Get him a body bag. Yeah !!!

• 22.6.2017  16:52
    Případy pro Lauru (TV seriál) (2014)

Špatně zahrané, nadabované a neorigiální.

• 5.6.2017  09:25

Pátek 13 ani v roce 1982 nedokázal nabídnout byť polovinu toho co první Halloween. Místy až směšný jak herecké výkony tak záběry. Mohli to zachránit alespoň závěrečným vynořením Jasona z vody, ale místo toho se tam vyřítí z chajdy bez masky se vzhledem úchyla z Hory mají oči a vynoření příjde až po dokonalé chvíli a místo Jasona je to shnilé tělo jeho matky. Tragické, že ani ty kozy tady pořádně vidět nebyly.

• 5.6.2017  09:22

Nezáživné, bez atmosféry. Aspoň byla vidět prdelka.

• 25.3.2017  17:49
    Taková moderní rodinka (TV seriál) (2009)

Seriál s výborným českým dabingem, který vydržel do 5.série. Ostuda, takhle to zk*rvit.

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33