Velký Gatsby (2013)

Velké zklamání. Jediné co tenhle film udrželo nad vodou byl výkon DiCapria a to umí zahrát ještě mnohem líp. Pokus o velkej mejdan,ale bez pořádného ohnostroje.

Památkáři (2014)

Napíšu jen jedno - Čekal jsem o dost víc. 60%

Total Recall (2012)

A všichni zas píšete vykrádání filmů a že scénáristi neuměj vymyslet nic novýho.Tak proč tam nejedete vy blbečci a něco nevymyslite.Holt opět jste jen stupidní,blbí,ale vlastně strašně chytří češi,že?Hlavně,že už podle názvu víte,že to bude vykradeny a stejně na to čumíte.Tak ještě jednou - to jste,ale blbci.Chce se mi z vás zvracet.Je to uplně normální film,na kterej se dá v klidu dívat.Normálně bych to zařadil do průměrnejch filmů za 3*,ale když jsem přečetl tolik kritiky tak dám 4* at' nežeru. 80%

Vlk z Wall Street (2013)

Tohle je pořádně velká a dlouhá lajna koksu.K výkonu Leonarda - nemám slov.Snad jen to,že tímhle si už získal místo v mé TOP 10 a nechápu,že jsem ho dřív neměl moc v oblibě.Děkuji pane Scorsese a pane DiCaprio za filmovej orgasmus. Všem vám říkám - tohle musíte vidět.Strašně dlouho se mi nestalo abych se u filmu smál až tak,že by mi tekly slzy. Jednoznačně 100%

Iluzionista (2006)

Nesnáším když si někdo hraje na chytráka,ale tady to bylo průhledny jako prase (ALE TÍM NECHCI ŘÍCT,ŽE JE TO ŠPATNEJ FILM).A né že by byl Norton špatnej,ale tady to táhne fakt Giamatti. Tak se omlouvám všem a taky sobě že jsem se zařadil mezi chytráky. Jdu se vyplakat. 65%

Plán útěku (2013)

Tihle dva veteráni mě nikdy nepřestanou bavit.Rozdaj pár ran,vystřílí pár zásobníků,pak vyplodí nějaký ty svoje hlášky a já jsem hotovej. Tak málo mi stačí ke štěstí. 80%

Thor: Temný svět (2013)

Docela slušny a místy i dost vtipny (např. Kapitán Amerika) pokračování.Prostě jsem vypnul a v klidu si to užil. 70%

Zmizení (2013)

Film kterej má bez mála dvě a půl hodiny mi tak rychle utekl,že to ani není možný.Skvěle ponurá atmosféra mě totálně dostala a připomněla mi filmy od mistra Finchera,ktery jsem hltal úplně stejně.Ale ty Fincherovi maj v sobě prostě ještě něco na víc. 80%

Pahorek (1965)

Psychárna největšího kalibru.Ještě že nežiju v Británii,protože bych musel zmlátit každýho Williamse kterýho bych tam potkal. 80%

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008) odpad!

Ty jsi ještě neviděl Zohana? To si děláš prdel.Tak tohle jsem slyšel pořád.Bože a co na tom má být tak super.No nic nebudu brát Boží jméno nadarmo.Úchylny,odporny,hnusny,dementni,absolutně nevtipny ................................. a takhle bych mohl pokračovat do nekonečna. HROZNÁ SRAČKA a prosím za prominutí,ale lidem kterejm se tohle líbí si přestávám vážit a jsou to úchyláci,kteří by nejradějc šoustali stary tlusty matky do prdele tak jak Zohan. Opravdu odporné. Jdu se rychle vyzvracet,pak opít do němoty a budu doufat,že na to zapomenu.ODPAD JAK PRASE 0%