Zelená zóna (2010)

Skvělý pohled na válku v Iráku.Všichni vědí,že takhle to asi proběhlo.Nešlo jim o ZHN ani o demokracii,proto ani nikdy nic nenašli.Byla to jen falešná záminka,která měla Americe přinést nový zdroj ropy.A vláda spojených států to ví moc dobře.Paul natočil další snímek,který jede ve skvělém tempu.Dobré herecké výkony a perfektní kamera jsou základem filmu. 85%

Počátek (2010)

Byl jsem vtažen do dokonalého snu a doufám,že se neprobudím.To jak si mistr Nolan pohrál s vykrádáním a vkládáním myšlenek pomocí snění je něco nadčasového.Nolanova hvězda stoupá každým novým snímkem nahoru a jsem zvědav kdy se zastaví. NEZAPOMENUTELNÉ: Ve snu se vám vše zdá reálné,že?Teprve až po probuzení si uvědomíme,jak byly zvláštní. 100%

Drtivý dopad (1998) odpad!

Proč jsem se nechal překecat opět k filmu s tímto tématem. No asi čekám,že se to konečně někomu povede. Ale je to bohužel horší a horší. Armageddonu jsem dal jednu* za efekty. Tohle si nezaslouží nic. Tak například - máme tu 6 dní do dopadu, všichni se snaží nějak zachránit,ale v klidu tu ještě seženete taxi. Jo jasně proč si ještě nevydělat nějakej ten dolar. A takovejch kravin je tam spousta. Několikrát jsem u toho dostal záchvat smíchu. Tohle je jednoznačně DRTIVÝ ODPAD !!!!!!!!!!!!! 0%

Přátelé (1994) (seriál)

Můžu napsat jen tohle. Miluju přátele. Špatná nálada-tak tohle je pro mě jasná volba. NEZAPOMENUTELNÉ : Chandler,Ross,Joey,Monica,Rachel a Phoebe. 100%

8 MM (1999)

Joel je prostě jednou nahoře a jednou dole. Tenhle drsnej a depresivní snímek je jednoznačně nahoře. To co nám zde bylo naservírováno je možná pro některé povahy nestravitelné. To co se může dít ve světě pornografie je nechutné a nelidské. Skvělý výkon Nicolase ! NEZAPOMENUTELNÉ : Tom Wells volá matce zavražděné dívky a říká si o souhlas k vykonání spravedlnosti. 100%

Nepřítel státu (1998)

Povedenej filmeček. Jednou takhle potkáte svýho spolužáka a už vtom pěkně lítáte. No po tomhle filmu radši žádnýho potkat nechci! I když být nepřítelem našeho státu by byla spíš sranda! A hlavně díky našim politikům je u nás nepřítelem státu asi každý !!! NEZAPOMENUTELNÉ : Závěrečná scéna. Prostě Tonyho přestřelka kdy to schytá každej kdo si zasloužil ! 85%

Jak vycvičit draka (2010)

Vikingové a draci? Jo v pohodě. Prostě další povedenej animák. Zatím co jinde mají poníky nebo papoušky my máme draky ! To si piš,že my taky a to hodně! 80%

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (pořad)

Tak tohle bejvávalo opravdu perfektní. Jako kluk jsem si to nemohl nechat ujít a vždycky se na to strašně těšil. NEZAPOMENUTELNÉ : Myšlenka dne ! Otec Fura ! 95%

Nesvatbovi (2005)

Podle zdejšího hodnocení jsem si říkal,sakra to se na to musím podívat. No a musím říct,že jsem čekal o trochu větší odvaz,ale nápad je to brilantní objíždět svatby,skvěle se bavit,balit holky a nedej bože pak ještě začít objíždět pohřby.A nástup Willa Ferrella na scénu? To je opravdu pošuk. 70%

Paříž (2008)

Krásný a dojemný příběh z Paříže. Příběh nejen jednoho muže,kterému možná zbývá pár měsíců života,ale i dalších obyvatel tohoto úžasného města. Ti všichni zde řeší své problémy at' velké či malé. Je to zase jeden z těch filmů který mě donutil zamyslet se nad životem. Miluju Paříž, Juliette Binoch a Mélanii Laurent. NEZAPOMENUTELNÉ : Nikdo není nikdy spokojenej ! Tak to je !! 90%