Východní přísliby (2007)

panu cronenbergovi se podařilo odrovnat mě už podruhé v řadě.. jen těžko dokážu popsat čím to, že jeho příběhy hýbou mým srdcem.. možná je to hlavně viggovo modrýma očima, tím nádherně smutným pohledem a jeho ďolíčkem ve tváři.. ale co! jsem prostě jen ženská... zvláštní.. já si romantiku představuju asi takhle..:) možná jen ten hrášek na konci si pan cronenberg mohl opět odpustit..;)

Firewall (2006)

typický ford v roli amerického taťky, který si sní svůj americký sen, než mu do života vtrhne zloduch bettany a pod pohrůžkou fyzické likvidace jeho rodiny ho donutí bla bla bla bla bla... dál už to všichni známe, nakonec se štastně obejmeme a možná vypotíme i nějakou tu slzičku dojetí.. vrchol průměrnosti, u mně ještě kousek pod..

Byli jednou dva písaři (1972) (seriál)

"to je zajímavé.. šalvěj, vypadá úplně jako konopí" "ale vždyť to je konopí!" "to je konopí?? to je zajímavé, vypadá úplně jako šalvěj"..

Město bohů (2002)

rio de janeiro.. cidade de deus.. město bohů.. tady si chlapci nehrají s umělohmotnými vojáčky ani fotbal na plácku.. tady kradou, fetují, střílí se.. strašlivé místo, kde přežijou jen feťáci a gauneři, pro slušnost tu není prostor.. tady se každý den balancuje mezi životem a smrtí.. autentický příběh, podaný v celé své zvrácené kráse a syrovosti.. jako čerstvě ohlodaná kost hladovým, vychrtlým psem.. a já děkuju osudu, že mě uvrhl do zdánlivě nudného maloměsta a já nemusím procházet místem, ve kterém byl kdysi život očistcem, aby se postupně proměnil v peklo..

Nebezpečná samota (2006) (TV film) odpad!

chvilku jsem měla pocit, že se mi to jen zdálo.. ale bohužel, nezdálo..:( nevim, jak to dopadlo, ale snad mě omluvíte, páč dokoukat se to vlastně ve skutečnosti ani nedalo.. i jedna hvězda je tu moc a říkat tomu béčko taky.. na tohle snad ani žádný jiný písmeno není..:((

Underworld: Evolution (2006)

jen těžko to nějak vysvětlim, ale možná ani neni potřeba.. mě to prostě baví.. upíři, vlkodlaci, příšery.. tuny krve.. no a pak samozřejmě ta kate v latexu..;-))

Hypermarket (2007) (TV film)

původně jsem k tomu nic neměla.. ale když tak čtu příspěvek páně majora.. hmmm... tak on se chystá po studiích točit.. zastřelte ho někdo prosím radši hned.. beztak je poslední dobou docela přeodborníkováno....

Diane Arbus: Příběh jedné obsese (2006)

"dee-ann" je za á za bé zvláštní.. na jejího nového souseda a následně také blízkého přítele lionela měřítka ani neexistují.. je naprosto jinej a přesně takoví lidé diane přitahují.. staň, co má se stát.. aneb takhle nějak se také mohla zrodit hvězda diane arbus..