Když tvůj život není tvůj (2024) (TV film)

Duše, které se chtějí ztratit v sektě, jsou lidé, kteří sami sebe nepotřebují. Jejich pasáci- guruové jsou nízké, hovadské, lakotné, narcisistní osobnosti. Lidé mají spirituální potřeby, to jim nikdo nebere, ale nelze řešit svoji existenci za pomoci kreténismu. Řekněte "Ómmm". A chci vás všechny příští pátek vidět v kulturním domě Ládví na mém kurzu glosolálií. Karimatky, kreditky a dobrou náladu s sebou! Ano, změníme svět, navrátíme mu ztracenou krásu a harmonii, založíme Kult lidí s igelitkama na hlavách. Sdílejte, než to smažou! Namasté. Nescafé.

Smysl pro tumor - Epizoda 1 (2024) (epizoda)

Duchovní vůdce Jaroslav Dušek řekl, že rakovina je volba člověka. Na všechny rakaře je tedy nutno pohlížet jako na podvodníky, kteří tímto extrémně slizkým způsobem žádoní o naši pozornost a soucit. Česká televize moudře odložila soustrastné dredy a na téma cancer natočila clinic porno.

Výborná SHOW (2024) (pořad)

Pro mne málo. Zvídavé doptávání, vyptávání v bezpečné mudlovské zóně, komunikace jen pro komunikaci. Jak říká pranostika - všechno, co řekneš, by mělo být lepší než ticho. Chci originální respondenty, co všechny zboří, typově malíře Vojkůvku, a ne takové domestikované mumínky.

Zalez do spacáku - Epizoda 1 (2024) (epizoda) odpad!

Uspořádejte ve třídě přátelskou diskuzi. Dovolte každému žákovi, aby vyprávěl kteroukoli část „Ohleduplnosti na chodbách a schodištích“, která se mu líbila. Vyjmenujte některé z příčin neklidu ve vaší škole.___Slyšeli jsme slovo Boží (Principia Discordia).

Bez lítosti - Michelle Sudků (2023) (epizoda)

S Michelle Sudků se život nemazlil. Naše humanitní společnost jí ve vězení ani neposkytne psychiatrickou léčbu, ona si to odsedí a léčena bude až pak, za dvacet let třeba. Možná bysme mohli ještě nespokojeně pomlaskávat, že někdo tak osudem přiskříplý ještě dlouho nechcípne a bude tu nejapně pokulhávat a zavadzat(pamatujete přece, budujeme sluneční stát pravdy a lásky a takovéto lidské chyby by měly zhynout v evolučním holokaustu. No ni?)____Ještě bych poradil řetězci Tesco, aby ve svých obchodech zaměstnali sekuriťáky, kteří budou monitorovat dění na place. Když někdo vypadá jako Drakulův bratranec z Mariupolu, po prodejně se kymácí jak starej Brůna z dílu Studna, na kozách má vytetováno Gladiator Daphne, v ruce porcovací nůž, tak se rozhodně nejedná o běžnou nákupní situaci "nemůžu najít burákový máslo" a někdo by se měl zajít zeptat, jestli je vše v pořádku. Nedbalé zabezpečení prodejen Tesco nás bohužel stálo jeden lidský život.____Námět na zamyšlení pro českou republiku - opravdu chceme děti dávat do pěstounské péče lidem, kteří je budou ponižovat, urážet, zesměšňovat, znejisťovat? To myslím není dobrý systém, nic pozitivního z něj nemůže vzejít.

Černobyl: Utopie v plamenech (2023) (seriál)

Lidstvo si rádo vypráví příběhy - milostné, válečné, o odvaze a narativ Černobyl se bude ještě dlouho točit ve veřejném prostoru, pro svou atraktivitu a neuvěřitelnost. Jestli jsem to pochopil, tak příčinou havárie byla zatěžkávací zkouška, jež měla potvrdit, že vše funguje, jak má.

Eliška a Damián (2023) (seriál)

Přece jen jsem některým dílům neunikl, asi jako se ženy dívají na porno až do konce, aby se dozvěděly, jestli se ti dva nakonec vezmou. Děda Rakytník, ten mi bude dlouho ležet v hlavě. Trochu mne zneklidňoval Frank Zappa, co jim seděl ve sklepě a nenápadně monitoroval dění. Petr Buchta má dokonale vulgární držku, asi by měl hrát jen makaky.